Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni a nyelvvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni a nyelvvel smárolás közben?

Figyelt kérdés
2007. júl. 24. 17:44
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Nagyon óvatosan símogasd a partnered nyelvét vele!!:)
2007. júl. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Közhelynek tűnik, de tényleg tudni fogod, amikor eljön a csók ideje. Erre az ember ösztönösen ráérez.
2007. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Körkörös mozdulatokkal izgatni a partner nyelvét...
2007. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld azt, amit a másik...
2007. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Légy ösztönös! Probáld kituszkolni a szádból az illetéktelen behatolót. Ennél nagyobb izgalmat úgy sem tudsz okozni sem neki, sem magadnak. Mivel egy-egy kísérlet jelentősen eltér egymástól, akár az is mondható: a többi magától megy.
2007. júl. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Figyelj, a csók az egyik legjobb dolog a világon. nem lehet elmondani hogyan kell csinálni! Én egy 17 éves lány vagyok, és én is csak tavaly jöttem rá, hogyan kell. amikor ott lesztek a barátoddal/barátnőddel nem arra fogsz gondolni, hogy -"akkor most azt fogom csinálni amit a neten irtak". Hanem arra, hogy te mijen boldog is vagy a partnereddel... Mert ha igazán boldog vagy vele, akkor nem lessz akadágya hogy kell smárolni...:D Tudni fogod, a többieknek igazuk van, ÖSZTÖN lessz ez a dolog...nem lehet elmesélni, mindenki csak a saját tapasztalatait tudja leirni, de viszont minden ember más-és más. ami az egyiknek romantikus az a másiknak unalmas: van aki a vadabbat szereti, de van aki lágyan, olyan mint a sex-ben. attól se félni kell, hanem élvezni.

Tehát, az hogy mit tegyél a nyelveddel, ne te szabd meg, hanem a tested, hogy mi jó neki, és HAJRÁ...:D

2007. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
a lényeg hogy mindenki máshogy csinálja! ha eljön az ideje akkor majd megláttod hogy te is tudni fogod mit kell tenned:D
2007. júl. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
21%
naon kössz srácok :D:D
2007. aug. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
És ha valaki ÖSZTÖNÖSEN irtó rosszul csinálja? (a volt pasim) Hogy lehet kedvesem megtanitani, hogy 20 évesen már nem arra vágyik egy nő, hogy a torkában legyen a pasi nyelve?
2007. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
Hát szerintem is ösztönös. Senki nem magyarázta el, hogyan kell, egyszerűen jött magától, és szerintem nem csináltam rosszul. De ha végképp pánikba esel, csináld ugyanazt, amit a lány csinál a te szádban ;)
2007. szept. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!