Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Töbször elvéreztem petting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töbször elvéreztem petting közben, ez miért van? Mert túl erősen csinálta?

Figyelt kérdés
2007. júl. 23. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
32%
Hát, ha elvéreztél volna, nem írogatnál ide...:-)
2007. júl. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nah, megint egy marha okos válasz érkezett... :S NEM ÉRTEM, HOGY MIÉRT KELL KINEVETNI EGYES EMBEREKET AMIKOR SEGÍTSÉGET KÉRNEK:(

Nah figelj:sajnos nem irtad le, hogy fiú, vagy lány vagy e, igy nehezebb váálaszolni, és a körülményeket sem. De az, ha lány vagy lehet attól, hogy felsértett téged. vagy a másik megoldás, hogy a testben ihójenkor ezernyi dolog mőködik, és lehet megerőltette magát.

De ha fiú vagy, akkor az is lehet a gond, hogy magyon megmerevedtél, és egy-két haszállér elpattanhatott, de ettől ne félj, ha nem vészes akkor akkor el fog múlni, ha belejöttök. de ha olyan mennyiségben, hogy aggódsz, akkor menj el orvoshoz, az biztosabb, és ő többet tud mondeni...

2007. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!