Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Melegeknél hogy zajlik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegeknél hogy zajlik az előjáték?

Figyelt kérdés
Meleg lettem, de nem vagyok tisztába a szexuális szokásaikkal, légyszi segítsetek!
2009. máj. 12. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, mint a hetero párnál az előjáték. Csók, simogatás, kézzel izgatás, szopás.


Csak úgy hirtelen meleg lettél?

2009. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Igen az előző válaszolónak igaza van. De mi az, h meleg lettél? Én is az vagyok, de nem csak úgy lettem. max. vmikor rájöttem vay inkább rá-/megéreztem.

17/F

2009. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólóval az előjáték szempontjából!

Engem is érdekel, hogy hogyan lehet az, hogy LETTÉL meleg? Csalódtál a nőkben? Hogy a pitlibe megy ez? (nem sértő szándékkal írtam a pitlit, hanem kíváncsiság szándékkal). Vagy eddig is meleg voltál, csak valami társadalmi megfelelés miatt nem merted bevállalni?

2009. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én lány vagyok és hetero,de én is úgy gondolom,hogy ugyanúgy mint a hetero pároknál:)

Én pölö manga fan vagyok(ez japán képregény) és ott külön műfaj a yaoi vagyis a homoszexuális tartalmú képregény.Szerettem volna megérteni mit éreznek a meleg srácok,kicsit jobban beleásni magam az érezlmi és testi világukba és akkor találtam meg azt a mangát,ami két meleg 17 éves fiú történetét dolgozza fel.Nagyon megkedveltem a történetet a rajzok isgyönyörűek voltak én ajánlom,hogy olvasd el te is mert jókat lehet rajta mosolyogni( kezdeti ügyetlenségek) és vannak szívbemarkoló részek is(amikor végre felvállalja az egyik,hogy meleg és egymásra találnak).Persze vannak olyan részek is amik nem kicsit giccsesek vagy éppen túlzottak(pölö amikor az egyik(ő a fiú a kapcsolatban),a másik szülinapjára magát adja és meztelenül átköti magát egy masnival,de a fejétől kezdve mindene benne van.

Küldök egy linket,olvasd el ha úgy látod,az egyik extrában benne van a konkrét aktus:)


Koi wa Ina Mono Myouna Mono

[link]

Azthiszem az extra 1 az előjátékos aktusos rész,de nem biztos...

2009. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!