Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket izgat ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket izgat ha a pasitok a melleteket csókolgatja/puszilgatja?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 19:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem, engem kifejezetten zavar, nem azért mert rossz hanem mert nem érzek semmit.
2009. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem felizgat, dehát mindannyian különbözőek vagyunk.
2009. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen imádom, sőt anélkül nehezebb elélvezni. :D
2009. máj. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

én imádom!:)

Meg a nyakamon ott aztán a legjobb:D:D

2009. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
64%
Én sem érzek sokat belőle, de ha finoman harap az már más.. :)
2009. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Tinikoromba nem szerettem, Kicsik is voltak a melleim, kifejezetten utaltam, ha hozza ertek, de most annal jobban szeretem :))
2009. máj. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

nagyon szeretem ha a baratom a mellem csokolgassa

az nagyon izgato, olyankor teljesen kivok s szerintem ez teljesen normalis

mindenki maskep erzi

2009. máj. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem nagyon zavart, h kicsik a melleim, és eléggé szégyeltem őket, s nem nagyon akartam hagyni a páromnak, hogy foglalkozzon velük. De egyszer ,,megengedtem,, neki, s hát tiszta hülye voltam, h előtte tiltakoztam, mert rettentően élveztem/élvezem! Sőt van, amikor annyira képes felhúzni mellbimbóm izgatásával, hogy elég1-2mozdulatka a csiklómhoz és el is mentem :) Szóval egyik legfőbb erogén zónám :) És azóta nem is zavar hogy kicsik a melleim, kedvesem szavaival élve, nem baj , hogy kicsik, hisz ők is hozzád tartoznak, és minden porcikádat szeretem :) és igencsak ,,jól működnek,, :P :)


18/l

2009. máj. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már kis mellű barátnőm, akinek olyan érzékenyek voltak a mellei, hogy alig kellett hozzáérni, már a mennyekben volt - és volt olyan nagy mellű is, aki épphogy érezte. Nem ezen múlik.


A kis mellű lányoknak azért ajánlom, hogy próbálják ki, mert lehet, hogy hasonlóak: ha elolvadnak egy simogatástól, utána már egyikőjüket se fogja érdekelni, mekkora az a mell (a fiú még külön büszke lesz rá, hogy ő milyen jó és ügyes) - a nagy mellű lányok meg, akik esetleg szégyenkeznek, hogy mekkora, meg hogy esetleg nem áll peckesen előre - arra gondoljanak, hogy a fiú, ha egyszer meglátja, nem igazán tud másfelé nézni (tapasztalat) - és el lesz bűvölve :-)

2009. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!