Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Pettingelés közben, mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pettingelés közben, mikor odarakja a hímvesszőjét a srác, de nem dugja be, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
SSzóval,petingltem a barátommal,,és eröszakoskodott,beakarta rakin,de nem engedtem vsizont ugy egszer odatette,nem rakta be,csak végig simogataa,,de nem is mentünk el,utánna se elötte se mert mennünk kellett,de hallotam h az előváladéktol is lehetek terhes mert csütörtökön volt az eset és szombaton kellet volna megjönnie,viszont már eg hetet késett,csak nem vagyok terhes ugye?Én ugy gondlom h az idegesség miadt nem jön meg,segitsetek,,kérlke,,
2007. júl. 21. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg nem lehetsz terhes, viszont jól hallottad az előváladék dolgot, ha nem tette be, csak oda tette, nem lehetsz terhes, viszont ha betette, akkor nagyobb az esélye! Valószínűleg azért nem jött meg, mert ideges vagy, ner aggodj! Ha ma sen jön meg, akkor vegyetek egy terhességi tesztet a biztonság kedvéért!
2007. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Velem pont hasonló eset történt nemrég, és olyan ideges voltam, hogy egy hetet késett. De soha többet nem akarok ilyen ideges lenni, szóval sztem nem árt jobban vigyázni. De egyébként iszonyú ritka az ilyen eset, de meg van rá az esély, és ez az érzés pont elég ahhoz, hogy szerezz magadnak egy rossz hetet.
2007. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Védekezzetek és dugjátok bele.Ez az igazi.
2007. aug. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszont fontos a negatív terhességi teszt nem garancia, hogy nem vagy terhes - viszont a pozitív teszt már 99%-nál is valószínübb, hogy terhességet jelent.
2007. nov. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én úgy hallottam h.: nem is kell beléd dugja a péniszét....elég ha a vagina nyálkahártyája érintkezik a pénisz nyálkahártyájával..mert ez a folyadék is tartalmazhat spermiumot.....már attol ish maradhatsz terhes.(igaz kicsi az esély rá)...:-S


D.H.

2010. márc. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!