Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Elég vékony vagyok, a puncim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég vékony vagyok, a puncim sem túl husis csak akkor duzzad meg ugy mikor felizgulok. leborotváljam csupaszra, vagy hanem, milyen formát hagyjak meg?

Figyelt kérdés

pasim azt mondja imád és mindenhogy kívánja,de azért ez szeretnék tetszeni neki még jobban.és milyen gyakran szőrtelenítsem?este leborotválom másnap délután már borostás :( ti,vagy a barátnőitek hogyan és milyen gyakran szőrtelenítik?

koszi a válaszokat


2008. márc. 19. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En a gyantazast javaslom.Habar tuti hogy ha most borotvaltad ,akkor az elso gyantazasod fajna(mert meg vannak erosodve a gyokerei),a masodiknal mar nem fajdalmasabb 1 szemoldok szedesnel,es ami a legjobb benne hogy 3-4 heteig nincs ra gondod.Az elso 1 -2 alkalom tenyleg fajni fog de hidd el megeri.Nekem a szortelenito gep nem valt be ,pedig tenyleg a legujabb ,de azt utalom.A borotvaval meg a hasonlo szortelenito kremekkel csak 1 a baj ,hogy hamar ujra kell hasznalnod...:(
2008. márc. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elöttem hozzászólóval. A második kérdésre meg hoyg myilet...ezt neked kell eldöntened. Lehet csupasz, vagy egy kis csík kinek mi jön be! A gyantáról meg annyit, hogy fáj, viszont tartós. Nekem bejött. BArátnömnek viszont egyáltalán nem, pedig ugyanaz a kozmetikus csinálta nekünk. És neki mégis kipersegett, pöttyözödött.
2008. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
és idővel nem lesz kevésbé érzekeny a gyantától a puncim körül mikor a pasim izgatná?
2008. márc. 19. 10:05




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!