Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A spermiumok átjuthatnak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A spermiumok átjuthatnak egy tamponon keresztül?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés ... de nem bírom a kétségeket :) ... Egy buliban nagyon részegen összejöttem egy sráccal , aki nagyon nagyon nagyon akarta a dolgot , én viszont azt sem tudom hol állt a fejem ... teljesen K.O. voltam és semmiképp nem akartam h lefeküdjek vele ... 1. az h menstruáltam és tampont használok 2. az h azt sem tudom ki volt ő , és azt sem h mit csinálhattunk ... :( Elég gáááz helyzet ... ! De ha történt volna bármi is akkor a tampon zsinórja teljesen elűnt volna , nem ? és nem tudtam volna eltávolítani ... ! Szóval szerintem bizti nem történt semmi olyan és a fiú észre is vette volna ... legalább is szerintem ... De nagyon rosszul érzem magam azóta ... Nem akarom h 9 hónap múlva meglepetés érjen ! A spermák átjuthatnak egy tamponon keresztül ?
2007. júl. 21. 13:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Én a helyedben sürgősen felkeresnék 1 nőgyógyászt,bármilyen ciki is az eset.Nem vonzó egy részeg csaj,és látod megvannak a veszélyei annak,ha,az ember nem tudja kontrollálni magát.Ez már megtörtént,de gondolom tanultál belőle.
2007. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
jajj anyam de buta vagy,attol undoritobb es kiszolgaltatottabb helyzet nem kell mikor egy lany reszeg es meg magan kivul is van.ugy tunik nem ez volt az elso eset h hotton voltal, a te eleted, de latod h mi lett...vagyis meg te sem tudod.ha felsz nogyogyszhoz menni, mert gondoldom anyira belemenos nem lennel, akkor csinalj egy terhessegi tesztet...
2007. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem kellene ennyire leírni ezt a lányt. ez bárkivel elofordulhat. tény,hogy nem szép dolog így viselkedni , de az vesse rá az elso kovet aki még nem jott ossze senkivel részegen..,na mindegy

egyébként szerintem lehetsz terhes,mert nem az a kérdés,hogy a sperma átjuthat e a tamponon hanem az a tény,hogy belekerul a sperma a huvelyedbe,és ez már elég ahhoz,hogy teherbe ess! Keress fel egy dokit!

2007. okt. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
tamponod volt tehet mensid is volt.ez mar jol lecsokkenti a teherbe eses kockazatat,a tamponon nem mennek at a spermak,ez egyetlen dolog ami lehetosegkent felmerul:nemi betegseg,menj dokihoz hogy minden ok e vagy sem.ha atampont kiszedted nincs esely arra se hogy az beagyazodjon a szovetek koze.legkozelebb figyi oda es igyaò kevesebbet:D
2007. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!