Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy gondolkodnak arró a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondolkodnak arró a pasik, hogy ha a nő menstruál, de őt kielégíti pl kézzel vagy hasonló? Mit éreznek? Mi játszódik le bennük?

Figyelt kérdés

Gondolom tetszene neki! Én olyankor nem nagyon kívánom a szexet de őt szivesen kielégíteném, egyáltalán nem lenne ellenemre.

De én arra lennék kíváncsi hogy nem gondol-e arra hogy na ezt a nőt ki lehet használni, mert mindent megtesz nekem?

vagy nem érezheti-e úgy hogy ez önzőség tőle?

nem zavarhatja-e esetleg hogy akkor ő nem elégít ki, nem viszonozza?

Vagy meg sem fordul ilyesmi a fejükben, és csak az élvezetre koncentrának és örülnek, hogy ilyen odaadó a szerelmük?

Pasik és csajok válaszát is várom, csak légyszi írjátok oda a nemeteket

köszi


2008. márc. 18. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia fiu vagyok, ez velem is megesett mar s en ereztem azt hogy talan kihasznalas vagy ugy erezheti a lany hogy attol hogy o menstrual engem kielegithet es nyomast erez emiatt, de a lanyok epp ahogy te is nem igy gondolkodnak ok szeretnenek jot adni parjuknak anelkul hogy valamit is kapnanak. Ha a parodat megnyugtatod hogy nagyon szeretned csinalni es szivesen is csinalod akkor semmi problema nincs az egesszel.
2008. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Lany vagyok. ...es kreten-e vagy sem de en mindig a menstruaciom elott par nappal es mig tart kivanom a legjobban a szexet.

Persze lehet azt mondani, ilyenkor lehet a legtobb fertozest elkapni, vagy azt, hogy beteg az agyam - mert ugye sokan valamiert undorodnak - stb.

Soha nem volt problemam ilyesmi miatt fiukkal. -Teszem hozza 2 himnemuvel mentem ennyire melyen egy kapcsolatba a masodik a ferjem.

En azt tapasztaltam egy no minnel felszabadultabb szexualisan, annal jobb a parjanak. Annal jobb sajat maganak is.

Soha nem ereztem meg azt, hogy ki lennek hasznalva akarmilyen szinten is, mert ha nem akarom, nem csinalom.

...a masik fele, hogy olykor en is kovetelem a mi nekem jar. Az megalazo lenne a ferfira nezve?

addig jo, mig ot kerem es nem a szomszedot! :o)

Szoval ne aggodj. Ha te ugy erzed, neked izgalmas, tedd amit jonak latsz!

2008. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pasija válogatja, de biztos, hogy jól esik neki.

De 1) mensen alatt is lehet szexelni, ha tartós kapcsolatban élsz, és nem váltogatod naponta a partnered. ha nem zavar téged, és párod, akkor semmi akadálya.

2) attól, hogy megvan, még ő is kilégíthet téged akár a kezével -főleg, ha tampont használsz- akár szájjal is, ha van gusztusa hozzá. van, akit ez sem zavar.

Szóval ez egy egészséges kapcsoltban aboszolout pozitív és biztos, hogy a pasi csak + értékeli.

2008. márc. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondoltam, hogy attól, hogy nekem megvan, szegény barátom ne nélkülözzön. MIért ne szerezhetnék neki örömet.

De mi úgy csináltuk, hogy cserébe pedig ő megmaszirozott. (néha jobb volt, mint a szex :D)

Igy nem is érezhettük kihasználásnak. Főleg, ha mély kapcsolat.

2008. márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
hát de fúj milyen már menses alatt szexelni???:S:S:Sfújjj.az egy dolog hogy olyankor jobban kívánom a szexet..de akkoris..:S:S....és hogy kielégítem a páromat olyankor is...de hogy ő is olyankor????annyira undorítónak tartom...akár tartós kapcsolat akár nem..:S:Sfúj
2008. márc. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszadónak: Miért fúj? nem kll hogy csupa vér legyen minden. zuhanyozás közben meg lehet oldanni. oldja a lánynak a görcsöket.

Amugy lány vagyok, és én a barátomat kiszoktam elégíteni. nem kéri, hanem magamtól, de nincs ellenére. a pasik is olyankor jobban kívánják a a barátnőjüet. (végülis mi is csak állatok vagyuk/voltunk. és a pasik tudatt alatt érzik hogy megvan a lánynak, és ösztönből, jobban akarják a lányt. nekünk ez nagyon is feltűnt.) Szerintem embere válogatja, hogy a fiúnak imponál e.

2008. márc. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Mensi alatt én is kielégítem a barátomat (kézzel, szájjal), de nem azért mert kell, vagy mert elvárná, hanem mert szeretnék neki örömet okozni és attól hogy nekem nem lehet, neki még legyen jó! Cserébe sok sok puszikát kapok mindenhová!
2008. márc. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az eddigi válaszokat! Hasznosak voltak, bár a fújolóssal nem szimpatizáltam, de hát ha neki ez a véleménye... engem nem zavar, hiszen nem gondolkodhatunk egyformán...

köszi mégegyszer


írhattok még ám! :D

2008. márc. 19. 19:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont mensi alatt, mert terhes voltam. A doki eltiltott a szextől. És mondtam a páromnak, neki attól nem kell nélkülöznie, szívesen kényeztetem, mert ugye az lelkileg nekem is jó. De erre ő azt mondta, zavarná, mert úgy érzi, kihasznál vele. Hiába mondtam: én nem érzem úgy. Eredmény: majd a szülés után szexeltünk, mikor már lehetett.
2008. márc. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó írónak írom, hogy teljesen jól gondolta. Kár, hogy a párja nem merte, nem akarta...

Sok nő a második harmadban a szokásosnál jobban is kívánja a szexet. Hormonális változások...

Szülés előtt pedig KÖZVETLENÜL, ha szeretkeznek - akkor a sperma hormonjai miatt könnyebben és gyorsabban születik meg a baba. Persze terhes nőre nem ráfeküdni... de 100 más helyzet is van.


A menstruáció nem teszi tönkre a nőt!

Tehát ugyanúgy mindent szabad közben, ami jólesik. A fiúnak biztos, hogy minden jólesik, ami nem véres... tehát oda-vissza (mármint a lányt is) lehet simogatni, ha a lány bírja.

A lánynak pedig kifejezetten jól esik ilyenkor, ha szépen betakarják és a hasát simogatják alatta. Enyhíti még a görcsöket is. Ilyenkor őt nem kielégíteni kell (bár nem lehetetlen) - elég, ha közben jól érzi magát.

2008. ápr. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!