Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A levegőt, sőt néha még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A levegőt, sőt néha még fürdéskor a vizet is fel tudom "szippantani" a hüvelyembe. Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem biztos, hogy ide kellene írnom a kérdést, de nem tudtam máshol feltenni.
2008. márc. 18. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Laza a hüvelyfalad izomzata. Végezz hüvelytornát. Sok hasznos dolgot találsz róla a neten.
2008. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, de valóban gyenge a hüvelyizomzatod. Azonlehet tornával segíteni:-)
2008. márc. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hé! Itt valami félreértés van! Nem csak simán bemegy neki, hanem fel tudja szippantani! Éppenhogy ERŐS!!! a hüvelyizomzatod! Nem akaratlanul történik, hanem te csinálod! Nem de? Javíts kérlek, ha tévedek. Mert ugyanezt én is meg tudom tenni. Megfeszítem a hasfalamat, a hüvelyizmomat, és kész! Már ott is van a levegő! És én edzettem a hüvelyizmomat jóideig Kriston-tornával,tehát az első két hozzászólónak nincs igaza. Ezenfelül a szex terén is nagyon jól alkalmazni lehet ezt, ha bennünk van a párunk pénisze! :D


Úgyhogy ne aggódj, kedves kérdező, egy nagyon szuper képességgel rendelkezünk! :)

2008. márc. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, helyes a 3. hozzászóló meglátása, mert valóban én csinálom, ha azt vesszük tudatosan. Ellazítom a csípőm, kicsit behúzom a hasam és a levegő (vagy mint írtam a víz) bent is van, aztán ha akarom ugyanazzal a lendülettel ki is tudom "fújni" (a víz esetében ez elég vicces :D).

Én nem jártam intimtornára, nem tudom mitől vagyok képes erre. Ezért is kérdeztem, hogy mitől lehet.

2008. márc. 20. 13:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor születetten erős a hüvelyizmod. Szerencsés csajszi vagy! és a pasid is szerencsés, hogy ilyen párja lesz, mert ahogy az előző hozzászóló írta, az erős hüvelyizomzatot a szexben tudod majd jól kamatoztatni.
2008. márc. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

NAGYON szerencsés vagy te is - és majd a párod is az lesz, csak még nem tudja :-)

Ha ezt megcsinálod vele szeretkezés közben is, azt hiszem, érezni is fogod majd a hatását :-) Ő biztos!


Egyébként 18+ bárokban a nők ezt évekig gyakorolják. Csak ők cigarettával szokták. De te inkább ezt hagyd ki... őt viszont lelőheted majd vízzel a fürdőkádban (ne elsőre... majd csak jóval később: nehogy félreértse).

Csinálja utánad, ha tudja! :-)

2008. ápr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nekem is erős?:D Mert én is megtudom csinálni.
2010. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!