Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Le kell borotválni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le kell borotválni?

Figyelt kérdés
2008. márc. 18. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha a kérdés a farkadra vonatkozik (lány esetében a nunidra:D) akkor kinek mi jön be. Én azért elvárom a barátomtól, ha nem is a borotváltat, de a fazonigazítottat. Ha a hónaljadról van szó, sztem mindkét nem esetében illik leszedni a szőrt... Ha a fejedre gondotltál a kérdés feltevésekor, akkor ha lány vagy akkor inkább ne, ha fiú vagy, akkor csak akkor, ha szép fejformád van és mondjuk olyan gázosan kopaszodsz (pl hátul a fejed közepén, vagy elöl de durván, vagy ilyesmi) Remélem kielégítő voltam :)
2008. márc. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy jól esik. Nincs olyan, hogy kell, nem kell. Ahogy te kényelmesnek találod. Higiéniailag mindenképpen jó, ha le van borotválva, esztétikailag pedig más-más igényű emberek vannak.
2008. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mi az elvárt? Sorry, h hülyeségekkel traktállak titeket, de érdekel, ilyen téren bizonytalan vok...
2008. márc. 18. 19:53
 4/9 anonim válasza:
82%

Ha lány vagy/én is az vagyok/ akkor szerintem le kell,vagy hát úgy szerintem sokkal vonzóbb egy lány egy fiú számára.

Ha fiú vagy,akkor szerintem nem kell, legalábbis egy fiún nem csúnya ha szőrös. Sokáig azt hittem,hogy kiábrándító az,hogyha egy fiú szörős,de mikor elérkezett a nagy ő az életemben,akkor egyáltalán nem volt kiábrándító,sőt szerintem kifejezetten férfias. Én nem szeretem,ha egy fiú borotválja a hónalját vagy bármilyét, bár manapság az a trendi,ha csinálja...

2008. márc. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
7%
IGEN, le kell borotválni
2008. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
A mai világban a lányoktól már konkrét elvárás, hogy mindenhol csupaszok legyenek.
2008. márc. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Ha lány vagy MINDENHOL TELJESEN!

De gondolom fiú vagy. A fiúknál szerintem mindegy. Bár került már szőr a számba, de nem vészes sztem. Egyszer pl meglepett vele a barátom, csupaszon röhögnöm kellett. :)

De úgy pl sokkal kényelmesebb. Mármint a lánynak.

Ebből a szempontból örülnék, ha fiú lennék, mert sok vele a macera.

De ezt legfőképpen a barátnőddel kell megbeszélned.

2008. márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
szerintem kicsit olyan ez, mint a kopasz fej. van akinek jól áll és van akinek nem. Egy barátnőmet pl. annó rábeszéltem, hogy ne legyen teljsen csupasz, hanem hagyjon meg egy is pamacsot fent. Aztán ő is elismerte, hogy így jobban néz ki. Csupaszon színte jellegtelen volt. Pamaccsal meg karakteres. Egy másikat meg leborotváltam (én magam, előjáték gyanánt :) ), neki szép kidomborodó húsos puncia volt. Kár volt szőrzet alá rejteni.
2008. márc. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Olyan nincs, hogy mi az elvárt!! Minden embernek más az elvárása, van aki szőrösen szeretni és van aki csupaszon! Én ez utóbbiba tartozom, de nem ítélem el, ha valaki nem!
2008. márc. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!