Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Meddig bírja egy pasi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig bírja egy pasi, hogy nem ürít?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy akár 1-1,5 hétig is elvan.
2008. márc. 18. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sincs el addig, egészségesen. Bár állítólag ha nagyon le van kötve az agyuk és minden gondolatuk mással, akkor elvannak... Meg persze akkor is, ha mondjuk betegek, esetleg kórházban fekszenek, vagy ilyesmi. Tehát sztem egészséges körülmények között nem, de amúgy azért biztos "kibírható" (én amúgy lány vagyok)
2008. márc. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen változó. Nálam volt h 3 hónapig eszembe se jutott, túl fáradt voltam. (Kőművessegédként dolgoztam.)

Most meg minden bajom van ha nincs napi 3 alkalom, de szerintem ennek barátnőm az oka. :)

Lényegében igaz h a körülmények befolyásolják.

2008. márc. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Aszondja nem ürít...xD esetleg nem veri ki vagy nincs orgazmusa vagy hasnoló.....de nem ürít..xD ez kész:D am nem tom meddig:D
2008. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kinél, hogy, sokminden befolyásolja.

Párom rengeteget dolgozik, most csak hétvégén vgyunk együtt, akkor is általában 1X csak. Előtte meg minden nap, hétvégén meg napi többször is együtt voltunk.

más ez fiatalon, suliban, meg más felnőttként, munk a mellett..

És persze mindenkinek más a mentalitása is. És korszakos is, van hogy nagyon hiányzik, van, hogy szinte hetekig eszébe sem jut az embernek...

2008. márc. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
ÜRÍT... Eszméletlen... XDXDXDXDXD
2008. márc. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A természet csodákra képes. Ha magának nem oldja meg az ürítést, akkor egyik éjjel erotikus álmok mellett spontán magömlése lesz. Szóval ne aggódj a barátod miatt, a természet vigyáz rá.
2008. márc. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!