Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha a csiklóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha a csiklómat izgatja akkor kb 10perc alatt elmegyek, de ha szeretkezünk nem megyek el? Meg csak sötétben szeretkezünk mert parázok világosban, hogy akkor lát. Mi van velem? ha világos van nem is élvezem se a szexet se a pettinget.

Figyelt kérdés
nagyon jól csinál mindent,sok pózt kipróbáltunk már,de nem megyek el.
2008. márc. 17. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak a pasidra koncentralj rá figyelj és ne arra hogy világos van!
2008. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%
nem csak tevagyezzel igy..Nem kell a világosságra koncentrálnod. ha annyira szeretnéd a szexet akkor menne.
2008. márc. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérheted a pasidat hogy szex közben is izgassa a csiklódat, vagy magadnak is csinálhatod és vannak olyan pózok is, amikor a csikló is izgatva van.

Ez a sötét-világos dolog elég gyerekes. Ha már szexeltek akkor nem tök mindegy hogy világos van vagy nem? Értem ez alatt hogy a szexhez bizalom, és szerelem és elfogadás társul (legalábbis nálam) és akkor tök mindegy, és szerintem a pasik szeretik is nézni hogy a csaj élvezi, vagy mondjuk lovagló pózban hullámzik a melle, és ilyenek.

2008. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ezzel én is igy vagyok.Csak sötétben vagyok hajlandó szeretkezni.Én világosban szégyenlős vagyok,Pedig hülyeság.Mert világosban is azt látná amit a sötétben érez!
2008. márc. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen..bár már kezd alakulni.Kezdem leadni a gátlásaimat,próbálom más szemszögből felfogni a dolgot!Félig már sikerült.Bár sztem még nem leszek megelégedve a testemmel(sztem kövér vagyok)addig nem megy majd..Nah mind1..Köszi
2008. márc. 22. 10:46
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem te is érzed, hogy ez csak kifogás. Nem tudom, te hány kg vagy, de 130-140 kilós nők is szexelnek.


Arra gondolj, hogy szereted e ezt a fiút. Ha igen, akkor meg arra, mennyire szeretné ő látni rajtad, hogy élvezed az ő gyöngédségét. Kinek adnád meg ezt az örömöt ha nem neki, akit szívedből szeretsz???

2008. márc. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem gondoltál, hogy esetleg imádja a kövér lányokat???

Rengeteg férfi van, aki nagyon szereti, ha van mit megragadni a lányon. Jó: sötétben is meg tud ragadni - de nézni is nagyon szeretik. Hát még, ha mozogsz is!

Úgyhogy szerintem csak kérdezd meg tőle, hogy így van-e?


Másrészt elsőre ajánlok valami szelíd hangulatvilágítást. Nagyon meg tud ám szépíteni! És a férfiaknak igen fontos lehet a látvány...

2008. ápr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
47kg vagyok amúgy és sikerült leadni a gátlásaimat..a vőlegényem felvilágosított,hogy számára tökéletes vagyok,ne szégyenlősködjek mert értelmetlen!Gondoltam megosztom azokkal,akik értelmes választ írtak..
2008. júl. 5. 10:31
 9/12 anonim válasza:
100%
47 kg-val kövérnek lenni???????elég furán hangzik,akkor én mi vagyok 58 kg-san?????????
2008. okt. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

úristen.47kg? és Kövér??? Butaság. én irtam neked hogy csak sötétben....

nyugi,biztos nem lenne veled ha nem szeretne,és ha nem tetszenél neki.erre gondolj.

2008. okt. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!