Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha egy férfi elmegy a nőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi elmegy a nőben akkor azt megérzi a nő?

Figyelt kérdés
hát hogy érezni-e amikor kilövell a...sperma/ondó...? és milyen érzés? érezni hogy kilő, és elindulnak felfelé hogy megtermékenyüljön egy petesejttel? vagy csak azt érezni amikor bele/kilő?
2008. márc. 17. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

biztos, hogy megérzed.

Azt viszont nem fogod érezni, ahogy az ondósejtek vándorolnak a céljuk felé. (azt sem érzed, ahogy a bacik a kezeden mozognak)

az, hogy milyen érzés, arról gondolom majd inkább egy lány számol be neked.

2008. márc. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi! én lány vagyok :D csak még nem voltam fiuval... :D
2008. márc. 17. 17:40
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ejakuláció mindenféle izomösszehúzódásokkal jár, és ahogy a pasi megérzi ha egy nő élvez miközben benne van, a nő is megérezheti. Persze ez sokmindentől függ, a hüvelyben alig vannak idegvégződések, egy kis terület kivételével, tehát ha azt nem érinti és az ejakuláció kevéssé heves, akkor lehet hogy észre sem veszi a nő.
2008. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Miközben a barátom elélvez,mozog a pénisze.Fel-le.Lehet érezni...
2008. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
32%
nemérezni semmit sem!! egy része biztos,hogy kifog jönni belőled aktus után.és az olyan érzés mintha bepisiltél volna.de lehet hogy ezcsak nálam van igy. :)
2008. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztkonkrétan, hogy elélvez bennem én nem érzem.
2008. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én érzem, amikor elmegy bennem a párom, főleg, ha lovagló pózban vagyunk! Persze egy rész elindul kifelé, de az nem olyan mintha bepisiltél volna, ugyanis sűrűbb!

Azt viszont nem érzed, ahogy elindulnak megtermékenyíteni a petesejtet! :))

2008. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kösziii
2008. márc. 18. 13:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes, az elozo partnereimmel (itt most nem kell tucatot erteni...) altalaban ereztem h elment bennem. volt egy partnerem nala tipikusan ereztem mert tenyleg a futyije luktetett mielott elment volna de o nem birta kontrollalni magat tehat 2 perc es kesz volt... A mostani baratommal nem erzem. nem tudom miert... az igaz hosszu ideig birja es jol csinalja...
2008. márc. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek csak igen kis része érzi magát a kilövellést. A férfi mozgását azt sokkal többen. Mellesleg a férfi maga sem mindig érzi - ugyanis az orgazmus nincs pontosan hozzá kötve. Pár másodperces eltérés lehet, és az érzés maga sokkal tovább is tarthat.
2008. ápr. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!