Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Közösülésnél és orális sexnél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közösülésnél és orális sexnél 3 perc alatt elmegyek, kevés a tapsztalatom! Mit lehet tenni vagy törödjek bele és idövel alakul?

Figyelt kérdés
ha valakinek van tippe segitsen köszi :)
2008. márc. 16. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú vagy:

[link]

2008. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekemis hasonló problémáim vannak...szintén ajánlották nekemis ezt a szert amit az elöttemlévő személy javasolt...bár nemtudom mennyire hatékony,de lehet,hogy kibrobálom...mindenesetre nekedis tanácsolom,ha esetleg vennél iloyet nézz utána dolgoknak,nincs e mellékhatása vagy ahsonló egyebek..mert lehet hogy jó,de szerintem az is ciki ha nem tudsz elmenni...mondtak nekem már olyat is hogy gyakoroljak...hogy mielőtt érzem hogy elmegyek hagyjam abba pihenjek egy fél percet...és igy tovább....remélem segitetttem4
2008. márc. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha esetleg szereted a mangákat, mert ugye van ilyen is, vagy az animéket, okulásodra szolgálhat a Futari ecchi, abban vannak jó tippek. Ahhoz hogy ne menj el olyan hamar, hozzászoktathatod magad. Ha érzed hogy közel vagy, kicsit "pihenj". Legjobb ha magadat izgatod, és megtanulod a testedet, de egy lelkes partner sokat segíthet. Ha nagyon érdekel a dolog, olvass a taoról. Azok a módszerek amik nem biológiai dolgokon alapulnak, lányoknak és fiúknak egyaránt beválnak.
2008. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!