Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az normális hogy ha találkozok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy ha találkozok a barátommal mindig szerelmeskedünk?

Figyelt kérdés
17 vagyok a barátom 23. Általában suli után találkozunk és szinte mindig hozzá megyünk. Szeretek "így" vele lenni....de ez normális? Ti is ígyvagytok vele?
2009. ápr. 29. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

normalis !!!

ha szereti egy par egymast akkor midnen pillanatba kivanjak az egyuttletet emg ha nem is valosithato ez meg allandoan :P !

2009. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális?Örülj neki,hogy így van!Én is így voltam a barátommal.Szerintem teljesen normális dolog a minden napos szeretkezés.Sokan örülnének egy ilyen kapcsolatnak.És a lényeg,hogy szeretitek egymást!
2009. ápr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ mennyi ideje vagytok együtt.Mellesleg ezzel nincs semmi baja de, ha mégcsak pár hónapja jártok ez teljesen természetes.(akkor is ha már 1 éve csak akkor lehet jobban kívánjátok a sexet mint egymást.)
2009. ápr. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így vagyunk vele.Mi 2 éve vagyunk együtt és nálunk is minden napos.Szerintem örülj neki,jó dolog :P

/Szmötyi/

2009. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

7 hónapja vagyunk együtt:)

NA akkor most megnyugodtam, hogy mindenki így van vele:)

Köszi a válaszokat:)

2009. ápr. 29. 18:51
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy így az ember ilyen ...szeret a szerelmével huncutkodni :D
2009. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
mi is így vagyunk ezzel, 10 hónapja vagyok együtt a barátommal:) én 18 ő 17 éves, és mikor együtt vagyunk mindig összebújunk az ágyban, csókolózunk, romantikázunk egy kicsit, ettől mindig beindulunk:$ és addig semmi mást nem tudunk csinálni míg nem volt szex:$:D van hogy egy nap többször is:P de én ezt inkább pozitívumnak tartom:D
2009. ápr. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem, ez egy teljesen abnormális dolog, amelyet lelki fogyatékossággal élő kettős állampolgárságú egyének találtak ki, amelyet egyébként Üzbegisztánban a törvény tilt -.- xD
2009. ápr. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De ha azt gondolod,hogy nem normális,akkor mostantól dominózzatok:-))
2009. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nagyon imádnám, ha oylan pasim lenne, aki minden nap akarna szexelni:)
2009. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!