Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek túlságosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek túlságosan vulgáris szó az hogy "p*na"? Tegnap ilyen néven neveztem a barátnőm nemi szervét, és mondta, hogy ne legyek vulgáris. Vélemények?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 13:03
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%

én még egy kérdésbe se mertem ezzel a szóval kifejezni, de még a másik, finomabbal se...

Ennyivel nyomorultabb a helyzetük a nőknek.

A férfiakéra ott a pénisz, a farok, a dákó, a kéjvessző, meg mindene egyéb remek kifejezés, de a nőkére mit mondj?

Bár, az igaz, hogy a kérdésben említett kifejezés igencsak vulgáris.

2009. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
26%
bnőd szimplán maradi gondolom olyan nevelést kapott ahol nemvolt szabad káromkodni v csúnyán beszélni
2009. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Azért még ha úgy gondoljuk, hogy a kifejezés kicsit durva is, akkor sem ér fel szerintem egy káromkodással. És én például díjazni tudom, ha valaki nem káromkodik, nem beszél csúnyán, mert én sem teszem ezt. Ez a szó, vagy kifejezés az, amiről nem tudom/tudtam, hogy illik/nem illik... de a válaszok alapján egyre inkább úgy gondolom, hogy nem illik
2009. ápr. 29. 13:54
 14/24 anonim ***** válasza:
96%
Én sem szeretem ezt a szót. A punci aranyosabb :) És a párom sem szereti a f*sz kifejezést, helyette inkább farkinca, vagy kuki :D
2009. ápr. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%

szerintem ebben semmi vulgáris nincsen, én is így hívom, vagy puncinak. a vulgáris a p*csa szó lenne.

miért kell felfújni ezt a dolgot nem értem. a mellemet is ha szóba jön úgy mondom hogy csöcs, vagy cici :DD

2009. ápr. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem semmi gond a pina szóval... Nekem tetszik, bár nem vagyok nő:D

Akkor becézd...punci, puncus, puncica, barlangocska, szilvácska, etc...:)

Sok mindent ki lehet rá találni, csak egy kis kreativitás kell hozzá:D

A f*szra meg annyi szinoníma van, hogy holnapig lehetne sorolni:D

2009. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
46%

gratulálok a lepontozáshoz:)

nem hasznos, az ésszerű gondolkodás?:D sajnálom, lehet ezért ilyen jó a párkapcsolatom, mert máshogy jár az agyam ahogy a nemtársaim egy részének...

2009. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Huncutka, és ezt mind a kettőre lehet alkalmazni:)

De a játék sem rossz:) vagy a borotvával való ismeretség távlatának megfelelően, szőrös, prémes, pamacs:)


Hát nem tudom, majd a harmadik gyerek után, vagy ha egy huszárszázad meg tud benne fordulni, TALÁN elviselem a "pina" megnevezést, addig inkább az előbbiek.

2009. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Én nem sértődtem volna meg a pinán,mert szerintem a hangsúly sok mindent elárul és nem hiszem,hogy abból indulnék ki,hogy a srác,aki ilyen intim közelségbe van velem bántani akar,vagy megalázni ezzel!

A punci szót meg inkább meghagyom a kis 4 éves lányomnak!

2009. ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

igaza van a bartánődnek.. hívd ugy hogy nuni :)

én barétom ugy hivja.. az aranyos

2009. ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!