Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Össze fogok jönni egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze fogok jönni egy olyan sráccal, akinek rendkívül sok egyéjszakás kalandja volt. Az a baj, hogy úgy érzem, hogy ő már mindent kipróbált, nekem meg nagyon kevés tapasztalatom van, és nem fogok tudni neki megfelelni az ágyban. Lehet ebből gáz?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy ugyan éltem az előző párkapcsolatomban rendszeres szexuális életet, de az kicsit egysíkú volt, legalábbis nem vad. Nem érzem úgy, hogy határozott tudnék lenni, pedig ehhez a sráchoz tényleg egy vadmacska kéne... Tudom, hogy a szex nem minden, meg egyéb közhelyek, de nem szeretném, hogy emiatt inogjon meg egy olyan kapcsolat, ami jó is lehetne...
2009. ápr. 29. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj meg fogsz neki felelni, attól hogy sok nöje volt még nem biztos,hogy a vad szexet kedveli. lehet hogy mostanra igazi bújós simogatós együttlétre vágyik. de ha vadabbra vágyik majd megtanulod azt is, szerintem még javadra is válhat, tanulsz vmit.

nekem is volt ilyen pasim, aki annyi kaland után nagyon nagyon gyengéd volt, és iszonyúan szerelmes,amit senki nem hitt volna róla. sokat adtunk egymásnak.

de azért arra is gondolj, hogy nem biztos hogy meg akar változni és ezután is keresi majd a kalandokat, meg persze kérdezz rá hogy védekezett e, mert lehet hogy ennyi kaland után betegséget is összeszedett.

2009. ápr. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz baj:) Magam is rengeteg egyéjszakás kalandon vagyok túl... Hidd el, azok nem azt jelentik, hogy mellé tapasztalt partner kell:) Sőt, én ha komolyabbra vágyok, akkor tapasztalatlanabbal (de hosszú szó ez:D) kezdek, őt úgy formálom, alakítom ahogy jólesik:D Egy "tapasztaltnak" megvannak a szokásai, tudja hogy mit szeret, így elveszik a felfedezés varázsa... Úgy már semmi izgalom nincs benne...:S

Úgyhogy csak nyugi van:)

Viszont a kalandokkal tényleg vigyázz, a magunkfajta gyorsan félrelép... Csak ha tényleg biztos vagy benne, hogy csak a tiéd lesz, akkor vállald el, különben nagyot eshetsz!

23/F

2009. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Az én férjem egy tipikus csajozós volt...

Mindig más nővel láttam.Ezért nem is vettem komolyan amikor közeledett.Ugyan ezt gondoltam+kiegészíteném azzal,hogy nem vagyok model alkat...167 cm. és 65 kg.Szóval kicsit sportos alkatom van.6 hónapig ostromolt.Aztán megadtam magam.:-D

Már 11 éve vagyunk együtt.Van egy 8 éves lányunk és most jön a második babánk.Azt mondja,hogy soha nem volt ilyen jó senkivel...(előtte nekem is csak egy fásult tingli-tangli kapcsolatom volt).Szerintem az érzések és az odaadás sokat számít...Ja és ami fontos:Azok a barátai akik nem voltak nőcsábászok fiatalabban azok mind most csajoznak..Ő meg szerintem kiélte magát.Nagyon boldogok vagyunk és imádjuk egymást a mai napig!!Remélem ez mindig így lesz.

31 éves anyuka

2009. ápr. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
64%
Ne aggódj,ennek a srácnak úgy is csak egy éjszakára kellesz...szal ha egy istennő lennél az ágyban akkor is csak azt érnéd el vele,hogy max 3-4 alkalommal feküdne le veled...szal no para!!
2009. ápr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Annyira átlátom a helyzeted!
2009. ápr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

)Bocs itt folytatom)

Én is pont ugyanebben a helyzetben voltam 2 éve!A jelenlegi párom mielőtt összejöttünk már jó sok csajjal volt és igen sok tapasztalattal rendelkezett, ezzel szemben pedig én még szűz voltam(még rosszabb mint neked)!Én is félte megy kicsit, hogy nem tudom majd azt teljesíteni ami neki jó lenne de nem volt vele probléma,türelmes volt és mindenre szépen megtanított.Abban volt szerencsém, hogy ő már nem aa kaladot kereste hanem komoly kapcsolatot.Ahoz képest, hogy előttem miylen csapodár életet élt mára már teljesen lenyugodott, sokkal bújósabb, szorult belé egy kis romantika is :D

Ne aggódj, ha komolyan gondoljátok mind a 2en nem lehet gond!!! :)

2009. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
előző vagyok:L/19
2009. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Akér csak a régi önmagamat látnám.Én is voltam ilyen helyzetbe,egy hosszan tartó kapcsolat után amibe elvesztettem a szüzeségemet megismerkedtem egy nálamnál 8 ével idősebb fiúval.Akinek persze nem kevés nője volt elöttem.Azt hozzá teszem hogymár az első randin leakart fektetni,de nem hagytam maga.Na de 2 hét után sikerölt neki mert már én sem bírtam várni.Az hogy ő tapasztaltabb volt nálam csak előnyömre vált hisz ugy tudott alakitani sexuális téren ahogy neki jó.Nagyon élveztünk minden együtt létet.Ennek már 5 éve és azóta a férjem:) Ugy hogy ne parázzminden oké lesz
2009. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!