Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lanyok! A ti pasitok is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! A ti pasitok is szereti, ha orgazmus elott a vegbel nyilasat simogatod?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 01:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%
Az eddigi válaszokból nem az a statisztika jönne le, hogy a pasik 90 %-a imádja...
2009. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
66%
Újjal még elmegy de nyelvvel!!!Pfúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj ne!!!
2009. ápr. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
56%
ááá bármi be vállalunk de a popónyílás tabu!:)
2009. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%
Nem arról van szó hogy turkál a se..ében,hanem hogy a nyílásás simogatja!Mellesleg az enyém is szereti.
2009. ápr. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

tenyleg csak simogatasrol van szo,es amikor ezt csinalom mar olyaakar nyog,hogy anyammm!!! par pillanat es mar el is megy.

En nem tartom gusztustalannak,ha szivbol szereted a parod,azt sem bannad,ha belbujhatnal,vagy ha o beled.

Csak kivancsi lennek,hogy ez forditva is ugylenne? Nekem meg nem csinalta,de kicsit tartok tole,de lehet tenyleg nagyon jo. :P

2009. ápr. 29. 12:50
 16/21 anonim ***** válasza:

az én párom is szereti, sőt volt már prosztata masszás is! ha tényleg szereted és jól csinálod akkor tuti az élvezet! ez nem azt jelenti, hogy b..i lenne, mivel nagyon sok ideg van nekik is azon a tájékon. szerintem ez egyáltalán nem guszustalan, csak sok pasi azt hiszi, ha bejön neki ez a dolog akkor ferde hajlamai vannak, pedig ez nincs így!!!!


a fordított esetről: mi rendszeresen análisozunk...

duci lány vagyok és hiába tornáztatom a hüvelyi izmaimat mindig nagyon hamar kitágul és ezért mentem bele, hogy azt is kipróbáljuk, mert szeretem őt, és imádom, ha neki is jó...

először furi volt, de minél többször csináljuk annál többet "tanul" ő is én is, hogy mit hogyan ahhoz, hogy mindkettőnknek nagyon jó legyen!

és ha ő kényeztet alulról, és közben izgatja az egyszerűen fantasztikus tud lenni. ha csak félsz, akkor beszéld meg vele nyugodtan, hogy finoman csak simogassa és érezni fogod, hogy neked ez jó e vagy sem. ha közben figyel rád, a reakcióidra tudni fogja ő is milyen messze mehet!

sok boldogságot nektek, egy próbát megér, hidd el nekem:D

2009. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez vicc az ember leírja hogy szokta-e csinálni vagy nem és erre lepontozzák!Jézusom!pancserok!
2009. ápr. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Bocsi...de akinek a pasija ezt szereti,az nem gondolkozott még el rajta hogy esetleg azért van mert az illető MELEG????én biztos nem engedném h a csajom nyúlkáljon a seggemhez...
2009. ápr. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Ha egy pasi ezt szereti attól még tuti h nem MELEG!!!(tisztelet a kivételnek)

Nekem is pl. a párom mondta 1x 1 együttlétünk alatt amikor orálisan elégítettem ki h simogassam közben a kezemmel a gátat(nem a végbélnyílást,de sztem az sem gáz), és láttam rajta h ez nagyon jó neki!!Azóta mindig csinálom mert tudom h ezzel örömet okozok neki és ez nekem nagyon fontos!!!

2009. ápr. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát múltkor megcsúszott a kezem véletlenül :S de nem teljesen ment oda és akkorát ordított rám "ne " ennyit mondott gondolom akkor ő sem szeretné ha valaki ott simogatnm ...:D
2009. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!