Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom a barátnőmet eljutat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom a barátnőmet eljutatni az orgazmusig, hiába mondja azt hogy jó volt, én érzem hogy neki nem volt jó. Mit tegyek? Nem akarom a szex miatt elveszíteni őt.

Figyelt kérdés
Az erekcióm az első élvezés után elmúlik, ezt az előjátékkal próbálom kompenzálni, hosszasan kényeztetem ami nagyon tetszik is neki, de az aktussal bajok vannak. Így nekem sem az igazi. Főleg lányok tanácsaira lenne szükségem.
2009. ápr. 28. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Maszturbálás közben el tud menni a barátnőd?egyébként simogathatja ő is magát aktus közben,a csiklóját,én is igy kedztem aztán egyszer azon kaptam magam hogy elélveztem,pedig nem nyultam magamhoz szex közben:-)gyakorolni kell,össze kell szokni
2009. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze! fontos kérdés hogy mióta vagytok együtt! én nem tudtam elmenni a párommal kb. 1 hónapig! utána orális és kézi izgatással sikerült! és most már ott tartunk hogy k*urva jó a szex! eleinte ő sem hitte el nekem hogy jó volt, pedig tényleg jó volt, csak nem tudtam elmenni, be voltam feszülve és nem tudtam el lazulni! beszéljétek meg ez a legfontosabb!
2009. ápr. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hüvelyi orgazmusom nekem sem volt még, de reménykedek!! :)

Aktus közben kézzel izgatom magam, de már eljutottam oda, hogy el tudok menni akkor is, ha ő izgat engem kézzel, vagy akár szájjal. És ez már némi eredmény! De attól még élvezem és igénylem is a szexet, el is mondom neki mindig, de ő is pont ilyen, mint te, hogy van amikor nem hiszi el. Szóval a hiba nem benned van, csak légy türelmes, lehet, hogy eljön egyszer az ideje, de az is lehet, hogy soha, mert bizony a nők nagy része soha életében nem él át hüvelyi orgazmust. Nem kell szeretni, de sajnos ez van...

És azt nem szabad elfelejteni, hogy a szex lényege nem az orgazmus, hanem az együttlét!

2009. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Másfél éves kapcsolatról van szó, bár az is igaz hogy alig egy éve voltunk először együtt. Sajna elfoglaltak vagyunk, ráadásul ez egy lakhely differenciált távkapcsolat.
2009. ápr. 29. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!