Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Volt nagy szexuális fordulatod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nagy szexuális fordulatod az életedben?

Figyelt kérdés
pl előtte nem merted a lakáson kívül, aztán vmiért mégis stb.
2009. ápr. 28. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
én már vagy fél éve azon vagyok hogy lakásson kivül is szeszeljek már !! F/29
2009. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szeszelni lehet egy kocsmaban is:))) itt szexrol van szo
2009. ápr. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Második barátom jelentette számomra a nagy szexuális fordulatot. Előtte úgy éreztem, hogy a szex egy rossz dolog, amit muszáj csinálni. Szűzként kerültem össze a sráccal, de egyszerűen elsöprő erővel bírt. Ugyan szüzen jöttem ki a kapcsolatból, de azóta tudom, hogy a szeretkezés mennyire mennyei dolog lehet, mert azért egyet-mást kipróbáltunk. Nem lettem r*banc, azóta sem találtam párt, de most már akarok járni valakivel, és most már szeretnék egy igazi szenvedélyes szerelmeskedést. Felnyitotta a szemem, hogy mennyi mindenből maradtam ki eddig.


19/L

2009. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a második barátnőm jelenti nekem a szexuális fordulatot. Jelen esetben nem nagyon tudom elképzelni, hogy szerelemből rajta kívül mással is tudnék szeretkezni.
2009. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szeretem az extrém helyeket, bár eddig nem volt sok alkalom rá, de egyzser-kétszer igen, például barátommal voltam házibuliba, kimentünk az udvarra aztán jha...:P

Én szeretem ha nem mindig csak az a megszokott ágy van ...:)

2009. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!