Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok! Lenne gusztusotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Lenne gusztusotok lefeküdni a volt barátotokkal annak tudatában, hogy a srác 35 éves létére összeköltözött egy 60 éves nővel?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szakítottunk,de nem vesztünk össze,barátok

maradtunk.Én nem tudtam,h új kapcsolata van,nem volt téma.

Sokat gondolkodtam kettőnkről,rájöttem még mindig őt szeretem.Azt mondták közös ismerősök,ő is szeret még mindig.

Összeszedtem minden bátorságom hogy beszéljek vele és újra

összejöjjünk.És tudtam,hogy sikerülhet,mert én is tudom,hogy még mindig én vagyok neki a nagy Ő.

De erre már nem volt mód,mert egy másik dolog kapcsán kiderült ez a dolog a nála 25 évvel idősebb nővel való

kapcsolata,aki őrzi a srácot,(hát hogyne).Ennek ellenére

bár erről még nem beszéltünk,visszajönne hozzám,ez biztos.

A nőnél azért lakik,mert nincs most más lehetősége,nő meg

kihasználja az alkalmat,végre vki aki 20 év szexmegvonás után karban tartja kosztért,kvártélyért cserébe.A srác

elmondta neki,hogy nem szereti úgy mint engem,de most ezt

dobta a gép.Én magamtól félek,hiába szeretem,nem tudom

lenne-e gusztusom lefeküdni vele annak tudatában,hogy képes egy anyja korabeli nővel lefeküdni,csak mert éppen

nincs pénze lakást bérelni.Meg hát érthetetlen számomra,hogy jutott idáig,amikor jó pasi,bárkit kaphatott

volna,nem lenne ilyen dilemmám,hiszen nem voltunk együtt,

jön vmi klassz fiatal nő,hát az természetes lett volna.De

volt is neki más nője az öregcsajjal párhuzamosan,de nem merte megmondani neki,mert akkor "szegény" összeomlik.Azt

állítólag tudja a nő,hogy még mindig engem szeret,és a szex sem működik náluk rendesen,mert közben rám gondol,de

azért elvárja,sőt.Az a baj,hogy nem tudom képes lennék-e

vele szeretkezni abban a tudatban hogy már egy 60 éves is

jó neki,hogy idáig jutott,nagyon szeretem,de higgyétek el,

nagyon letört ez a dolog és nem tudom mi lesz.

ilyenre

talált magának egy klassz fiatal pasit

kapcsán


2009. ápr. 28. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát ez elég gáz. Én nem jönnék vele össze, most gondolj bele h egy öregasszonyt csókolgatott, nyalogatott...fúj!

Beteges hogy egy ilyennel került össze az exed.

2009. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én azért nem lennék vele, mert gyakorlatilag foglalt. De gondolom mosakodni szokott... Ez butaság, hogy lenne-e hozzá gusztus...
2009. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

19.19-nek üzenem,ez nem a mosakodásról szól,hanem maga a

tudat,és hogy évekig azt hittem,hogy egy normális érzelmi,szexuális beállítottságú ember.Az hogy foglalt

nem fontos,visszajönne hozzám,csak én hogyan tudnám feldolgozni a nagymutterral való tul képpen érdek kapcsolatát.Amíg együtt voltunk mindig tisztességes volt

velem,sosem lépett félre,de most félek attól is hogy így

megváltozott és már mindegy,csak nő legyen?

2009. ápr. 28. 19:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a drága exed is megéri a pénzét. újra összejöttetek, és még mindig az öreg nyanyánál lakik? micsoda szánalmas kifogás már, hogy azért, mert nincs hol laknia... ha komolyan gondolná veled, akkor inkább lakna egy szeméttárolóban, mint annál a nőnél, aki kitartotta cserébe a szexuális szolgáltatásaiért, úgy, hogy közben meg már újra veled van.

a hányinger kerülget az ilyen pasitól, fúj. neked meg nyíljon fel végre a szemed, és lásd be, hogy ez a pasi a bolondját járatja veled (meg sztem az öreglánnyal is).

2009. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem létezik ilyen "gusztustalannak tartom" dolog. Velem az esett meg, hogy szakítás után 1x összejöttünk egy kis szexre. Aztán sorra lemondta a talikat. Most megbeszélte velem, hogy jön. Rákérdeztem, volt-e vkije. Azt mondta, lefeküdt egy csajjal, akivel 3 hete msnezgetett...Na úgy felfordult a gyomrom tőle, hogy mondtam neki, többet nem kell jönnie. Nekem ugyan nem kell olyan pasi, aki idegen nőket cipel az ágyába...Én nem akarok 1 lenni a sok közül... Szal szerintem nagyon is benne van a pakliban, hogy nem élveznéd a szexet vele, mert nem tudnád legyőzni a tudatot, hogy gerontofiliás, még ha érdekből is...
2009. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi, de noben ezt nem k.vanak szoktak nevezni?!
2009. ápr. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Egy eltartott,szánalmas hímringyó az exed.Én ezért undorodnék tőle,nem a mami miatt.
2009. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

NEHOGY ÖSSZE MENJ VELE

EZ NAGYON GÁZ

2009. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

19.52-nek üzenem,hogy nem jöttem vele össze újra,csak szerettem volna,de miután ezt a dolgot megtudtam,úgymond "

erősen elbizonytalanodtam".

2009. ápr. 28. 23:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is hanyagold a pasast! De nem a mami miatt (ő is ember :)), hanem azért, mert undorító, amit csinál! Ez egy gerinctelen ember! Kihasznál téged is és a mamit is.
2009. ápr. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!