Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez normalis hogy o hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis hogy o hamarabb megy el mint en?

Figyelt kérdés

nemreg vesztettem el a szuzessegem,o is sok idot vart ram..

nah jo legelsore en mentem el hamarabb..

vagy ez valtakozo?


2009. ápr. 28. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat segítenél, ha megmondanád, hogy fiú vagy lány vagy, bár ahogy olvasom inkább fiú. Nem egyáltalán nem gond a lányok nem csak 1x tudnak elmenni 1-más után... Csak arra vigyázz, hogy már ne legyen neki kellemetlen.
2009. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rosszul gondoltad,lany vagyok :)
2009. ápr. 28. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Amit leírtál abból csak fiúra tudtam gondolni, hát igen akkor, mondjuk az is jólenne, hogyha elmondanád, hogy mennyi ez az idő... Mert nem túl szerencsés, hogy te nem elégülsz ki...
2009. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hat tobb volt,mint fel ora hogy birta..aztan mar nem birta

pedig en sexualis teren meg nem vagyok valami tapasztalt..lehet ezert is?

ja es nem izgulok vagy ilyesmi ami miatt nem megyek el

2009. ápr. 28. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Előjátékban kellene úgy csinálnia, hogy mikor már dugtok akkor ne kelljen sok hozzá, keresse a g-pontod izgassa a csiklód...
2009. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

elojatekban van amikor ugy erzem hogy naa mindjar elmegyek..es mikor mar szeretkezunk meg nem..

furcsa..na de majd osszehangolodunk :)

2009. ápr. 28. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
A szex soha sem lehet ugyanolyan. Idővel belerázódtok, eleinte mindenkinek nehéz egy kicsit kiismerni magát, a képességeit.
2009. ápr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!