Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Valóban igaz az hogy szextől...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igaz az hogy szextől szebb lesz a bőrünk? Hogy hat ez a hormonokra? És mennyi idő után látható ha igaz?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én szedek fogamzásgátlót, amitől elvileg szebb lesz a bőr..3 éve szedem, még mindig pattanásos vagyok..fél éve élek szexuális életet, ami maximálisan kielégítő és jó..és még mindig pattanásos vagyok..ezek után nem hiszek benne, vagy lehet csak egyénfüggő, de nálam nem jött be. Ja, és a serdülőkoron is túl vagyok már egy jó ideje, már arra sem foghatom..a fenébe :)
2009. ápr. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha én huzamosabb ideig nem szexelek, akkor elkezdek kipattogni. Hiány pattanásaim lesznek...
2009. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nálam pár hétre rá, mikor megtaláltam páromat, és helyre állt a lelki béke, minden rendben volt, és harmonikus volt a szex is, tényleg eltűnedeztek a pattanások és szebb lett az arcbőröm.
2009. ápr. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első válaszolóhoz.5éve szedek fogamzásgátlót,és nem múltak el a pattanásaim,és rendszeres nemi életet élek,és attól sem.És én is túl vagyok már a serdülőkoron.Szóval nem hinném,hogy bármilyen hatással lenne a szexuális élet a bőr szépségére.

De ugyanezt gondolom az állapotosságnál is.

2009. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Kár :-( de azért köszi mindenkinek.
2009. máj. 3. 13:58




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!