Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha a párom felizgatott és már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom felizgatott és már nagyon kívánom őt is meg a sexet is akkor muszáj nedvesnek lennem?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű hogy akkor nedves leszel.. nem is kicsit..
2009. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az izgalomhoz hozzátartozik a nedvesedés...és tényleg nem csak kicsit!!!:)
2009. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
mondjuk en nekem volt mar h nem voltam nedves pedig nagyon kivantam,azert volt mert nem ittam az nap eleg folyadekot. szoval ha ilyen van igyal sokat :)
2009. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor azért nem vagyok nedves szinte sose! Nem iszok egy nap,csak max fél liter folyadékot! Én is nagyon kívánom őt mindig, de kell a síkosító mert "száraz" vagyok..de akkor én is iszok többet.
2009. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan!

A lányoknál a nedvesedésnél nagyon számít, hogy iszik-e eleget! Sőt: idősebb korban is először erre kell gondolni a síkosító helyett... plusz szoptatáskor is ez az első kérdés.

2009. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy muszáj ha akkarjátok egymást akkor minden féleképen.
2009. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én fiú vagyok de szerintem még izgató is!:)
2010. aug. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!