Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem mindegy, hogy hüvelyi az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mindegy, hogy hüvelyi az orgazmus, vagy csiklót izgatva jutunk el odáig?

Figyelt kérdés
Jó pár kérdést találtam ezzel kapcsolatban. Én ugyan még szűz vagyok, de szerintem ha jó volt, akkor teljesen mind1, hogy hogy jutott el odáig egy nő, nem? Rosszul gondolom?
2008. márc. 13. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól gondolod. Csak tartsd meg ezt a jó szokásod. :)
2008. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, teljesen más a kettő!
2008. márc. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szinten nem mindegy, hogy más érzés a kettő, de szerintem az már hülyeség hogy görcsösen és megszállottan a hüvelyi orgazmusra törekszik valaki, hisz az a lényeg hogy jó legyen és nem is minden nő tud egyáltalán eljutni az orgazmusra.
2008. márc. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a lényeg, hogy jó legyen.-) Más érzés a hüvelyi, és a csiklói orgazmus, és mindenki arra törekszik hogy csiklóizgatás nélkül is legyen orgazmusa, de ez sok tanulás és adottság kérdése is.-)

A lényeg, hogy jó legyen!!.-)

2008. márc. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!