Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy pasi 3-4 menetet is bír pihenés nélkül?

Figyelt kérdés
Semmi lankadás, semmi regenerálódás... és nem fél perces meneteket..
2009. ápr. 28. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát szerintem van, ha nagyon tombolnak a hormonjai, vagyis nagyon fel van izgulva, de ritka az olyan, ugyanis a pasik hamaroabb elélveznek és olykor hamar el is alszanak...mint aki jól végezte dolgát...
2009. ápr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
74%
a 3-4 menet lehetséges de nem hiszem h pihenés nélkül, bár lehet hogy csak én lennék puhány...
2009. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Létezik,persze.Igaz,hogy kell hozzá egy-két injekció is...
2009. ápr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ajzószerekkel, hanem természetesen gondoltam:)
2009. ápr. 28. 17:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Létezik.Egy volt párom aki külföldi 3 menetet bírt pihenés és minden szer nélkül és nem 1 alkalommal hanem hónapokon át.Nem tudom,hogy csinálta.Én nem bírtam már a 3 menetett nagyon lefárasztott..Nem minden arany ami fénylik!Bőven megfelel 1 menet:)
2009. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Énmég nem tapasztaltam olyan férfit 1-menet után általába kidölnek de ha van ilyen akkor tardcsd meg.
2009. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
63%

Miaz,hogy tartsd meg?

Háát nemjóóó nééki az 1 menet. xD

Jaj, nekem ... bírom az ilyen csajokat..

tartsd meg...

Megnézném hogy a 3-ik menetben,Te mit telyesítenél édes babám ... lehet szárazat..

2009. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamennyi pihenés kell, hogy újratöltődjön.
2009. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam ilyenről!

Egyszer fordult elő,hogy az expasimnak 5 percen belül újra állt,nekem az is elég meglepő volt.

3-4 menet egymás után pihenő nélkül még nekem se menne,pedig én lány vagyok!!!

2009. ápr. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
van ilyen én kb. 4-5 menetet is kibírok pihenés nélkul rekordom 10óra sexelés volt a barátnommel egy egész éjszakánk eresztul aztán egyet aludtunk és aztán megint lezvartunk 2mentetet aztán az igaz hogy olyan izomlázunk volt hogy 4kézlább mentunk wc-re is xD
2009. ápr. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!