Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy minél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy minél gyorsabban és minél jobban kijöjjön belölem az ondó miután a barátom belém élvezett?

Figyelt kérdés
anynira zavar,h kb még fél óra mulva is érzem,olyan mintha meglenne:S
2009. ápr. 28. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mond meg neki hogy ne beléd élvezzen hanem ha nem akarod hogy a szádba akkor pl a hasadra vagy mindenképp azt szeretnéd hogy beléd élvezzen?
2009. ápr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én utána vc-re szoktam elmenni, és ott a pici erölködéstől (tehát mintha pisilnél) is kijön a java. Vagy tisztasági betétet kell betenni arra a kis időre, míg ugy érzed, és folyik...
2009. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Öblítsd ki vízzel. Én mindig úgy szoktam és sosem csordogált.
2009. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki szoktam 'nyomni' a wc-n! =)
2009. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én azonnal fel szoktam ülni,így kifolyik,mielőtt nagyon befolyna :D persze teszek alá egy zsepit,h abban menjen,ne az ágyra...utána még ücsörgök kicsit,majd kimegyek wcre és egy pisilés mellett kijön a maradék is...ami benn marad az már nagyon kicsi és elhanyagolható része az egésznek
2009. ápr. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én utána zsepivel "kitörlöm" magam(hogy ne úgy menjek a fürdőbe, hogy folyik a lábamon:D), ezután pedig zuhanyozom, és "nyomok":DDD

beválik ;)

2009. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

NE ÖBLÍTSD KI!

Főleg vízzel ne. Ha már mindenáron öblíteni akarsz, akkor készíts ecetes vizet (olyat, amit irrigáláshoz ajánlanak, vagy kicsit enyhébbet) és azzal öblíts.

2009. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sex után kejfel az ágybol és ülj a wcre és nyomd ki magadbol általába bevál nekem legalábis igen.
2009. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!