Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hüvelyi orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hüvelyi orgazmust elérni?

Figyelt kérdés
Annyira gáz,hogy a palim,élvezi és nekem szinlelnem kell,mert valahogy nemtudok elmenni... amugy nagyon jól csinálja,csak vaahogy nekem sehogysem sikerül:S
2009. ápr. 27. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
elhiheted nem vagy egyedül ... sőőt nekem kb fél év után sikerült az ORGAZMUS szóval ne aggódj egyébként a szokásos ... azaz hangolódj rá,kívánd, te is akard, ne izgulj, hosszas előjáték... ami neked jól esik
2009. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

hát,megporbálom:)

köszi.

2009. ápr. 27. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok lány/nő ígyvan vele.Én is szinlelem sokszor, hogy a párom ne gondolja azt, hogy valamit rosszul csinál mert tudom, hogy jól csinálja :) mindenki aztmondja gyakoroljak hát én gyakorlok is remélem sikerrel járunk ^^
2009. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Sziasztok,

Szerintem butasag hogy nem beszeltek rola a parotoknak. Nektek is van jogotok elvezetre.

meg kell talalni a modjat hogy tudatara adjatok, persze nem fog orulni neki de ha jot akar akkor figyelni fog , es hajlandobb lesz hosszabb elojatekra, es nyiltabb lesz barmire csak naktek is jobb legyen stb. Szerintem bele fogtok faradni a szinlelesben egy ido mulva..

2009. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igazából már elmondtam neki és aztmondta jobban fog igyekezni, és ne magamba keressem a hibát :)
2009. ápr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Lányok ne vicceljetek már, nagy butaság, hogy színleltek. A szex legyen mindkettőtöknek jó, ha ebben nem vagytok őszinték, akkor miben igen? Ne színleljetek, inkább beszéljetek róla őszintén. Ha a párotok nem egy ősember, akkor értékelni fogja az őszinteségeteket, megérti a problémátokat és segíteni fog. És akkor már ketten vagytok, akik dolgoznak az ügyön. ;)

Jó lehet a hosszú előjáték, kényeztessen Titeket sokáig, a lényeg, hogy lazítsatok! Beszéljetek szex közben, mondjátok, meg neki mikor, mi a jó Nektek, hogyan csinálja, hogyan ne csinálja. válasszatok olyan pózokat, ahol Ti mozogtok/irányítotok. A legfontosabb, hogy ne stresszeljetek és ne kudarcként fogjátok fel ha nem jön össze. Voltam olyan 30 éves nővel, akinek még sohasem volt hüvelyi orgazmusa, pedig már régóta élt nemi életet és több pasija is volt. Sokat melóztunk érte, de meg lehet csinálni. És higgyétek el, egy férfinak nagy élmény, ha tényleg elrepíti a nőt.

2009. ápr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

A színlelés sose megoldás, persze mindenkinek van olyan napja, hogy éppen nincs ráhangolódva, és ha a párja megfeszül akkor sem tud elélvezni. De a kapcsolat lényege a kommunikáció, mennyivel egyszerűbb ilyenkor azt mondani, hogy picim ma nem fog menni. Az enyém ilyenkor rendszerint azt mondja, hogy dehogynem. És addig csinálja, amíg énis elmegyek. Nálam a csiklói nem sikerül néha, hüvelyivel szerencsére nincs probléma, kivéve hogy teljesen szétázik az ágy és a lepedő, ami a páromat nagyon beindítja :)

Gyakorlás és sok beszélgetés!

2009. ápr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha fél év után sikerült az orgazmus, szerencsés vagy, nekem sem csiklói sem hüvelyi nincs, még egyedül sem, párommal meg 16 hónapja csináljuk:(
2009. ápr. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, már hogyne keseredne el az ember,ha ennyi idő után sem megy el sohasem. Én megértem azt, aki színleli.

Csak a pasik mondják azt, meg azok a nők akiknek van orgazmusuk, hogy nem szabad színlelni!!!!

Én pl nem színlelek, de hiába "gyakorlunk", nem sikerül, akkor én mit tegyek??????????????

2009. ápr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, és már agyon beszéltük a témát és mégsincs semmi.Ennyit a tanácsokról!!!
2009. ápr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!