Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mit történhetett? Orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit történhetett? Orgazmus?

Figyelt kérdés

Amikor egyik alkalommal szeretkeztünk a párommal, először próbáltuk ki kutypózban. Valamennyi idő eltelte után valami furát kezdtem el érzeni.Ez a fura jjó volt és azt vettem észre h folyik belőlem valami (és szerintem nem vizelet volt, mert előtte voltam wc-n). Megijedtem kicsit, feszült lettem és ekkor elhalványult az érzés.a párom ekkor elélvezett,szóval nem tudtuk meg, hogy mi lett volna ebből a \'furcsaságból\'. Ez vajon hülyevi orgazmus lehetett volna ha elengedem magam?

Köszönöm előre is a válaszoakt! :)


2009. ápr. 27. 18:35
 1/6 A kérdező kommentje:
'Mi történhetett'.bocsánat, elírtam. mínusz 't' :)
2009. ápr. 27. 18:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ha elég sok folyt ki belőled akkor G pont orgazmusod volt szerintem:)
2009. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De amugy még nem volt orgazmusod? Csak hogy irtad hogy furát kezdtél el érezni...de ez tutira az lett volna!
2009. ápr. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hüvelyi még nem volt, csak csiklós :)

ohh és bocsi,fenn félreírtam a hüvelyit :$

2009. ápr. 27. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden esetben van annyi nedvesség G-pont orgazmusnál..és szerintem ha olyan orgazmusod van,nem lehet elnyomni, vagy halványítani..szerintem egy orgazmus egyértelmű érzés,főleg,hogy volt már külső orgazmusod,tehát tudod milyen kb. Valószínű elég közel jártál hozzá, de ha az lett volna,nem lenne kérdéses.
2009. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
És ennyire különbözne a hüvelyi orgazmus a csiklóstól?? Mármint hogy rákérdezel,hogy az lett volna? Nekem még nem volt hüvelyi,de mostmár érdekel! :)
2009. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!