Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi akinek elég a havi 2 szexuális együttlét?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 18:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
2%
Csak a b*ziknak és az impotenseknek, illetve azoknak, akik már a hátuk közepére kívánják a csajt (ilyenkor általában azért félrekurjongat)
2009. ápr. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én hetente egyszer csinálom kábé, akkor viszont igyekszem a maximumot nyújtani. Volt olyan, hogy három hétig nem csináltuk, sőt, volt 4 hét is. Én kibírom, recskázás nélkül is. Távol kell tartani magamat mindennemű szexfilmtől és a többi, de ha egyszer odakerül a sor, hogy végre lehet szeretkezni, akkor ihaj-csuhaj :D
2009. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van ilyen férfi, miért ne lehetne? Szerencsére én még ilyen férfivel nem találkoztam.

Szerintem a kapcsolat csak akkor működhet normálisan, ha a nőnek is ilyen igényei vannak, mert ha esetleg nagyobb a szexuális éhsége, akkor az a későbbiekben frusztrációhoz, majd konfliktushoz vezet. Egy párkapcsolatban nagyon fontos, hogy az igények megközelítőleg egyezzenek.


Petranova

2009. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

az én férjem is ilyen,nem engem nem kíván,hanem a szexet.

leültünk,megbeszéltük,.....elfogadtam

most már nekem is elég havi 1-2

2009. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
100%

Az én barátom kamionos...bár minden hétvégén itthon van,most már 3hete hogy nem voltunk úgy együtt.

Rákérdeztem tőle,hogy most akkor mi van...mert két lehetőség van...vagy nem kíván és nem akar velem lenni vagy könnyít magán mással (szóval hogy van neki rajtam kívül valakije) azt mondta hogy nem arról van szó hogy nem akar velem lenni és hogy nem az hogy nem kíván,de egész héten hajt és csak hétvégén tud pihenni amikor nálam van,csak akkor tud sokáig aludni...meg ilyenek és hogy nem mindig van hozzá energiája.Szóval szerintem beszéld meg a pároddal :)

2009. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
az előző vagyok....a másik nőről meg annyit hogy azt mondta hogy neki nem érne meg annyit,hogy elvesszen...szóval :)
2009. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
NINCS AZ AZ ISTEN!!! OLYAN NINCSEN!!! KELL!!!
2009. ápr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Szerintem ilyen ffi nincs!Az én párom külföldön dolgozik,hetente-kéthetente jön haza,péntek hajnali fél 3-kor kel,ledolgozza a 16 óráját,aztán levezet 1100km-t.Ezek után soha nem mondta,hogy fáradt lenne a szexhez.Még akkor is szexelünk amikor hazaér+délután+este is.Ilyen is van,nem vagyunk egyformák.
2009. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hm... értem de ha már unna akkor egyszerűen miért nem mondja meg vagy szakít velem. mindig megkérdezem tőle h változtassak e vmit ? de azt mondja h neeem, minden jóó. De akkor vhogy miért nem aktívkodik többször. Bár lehet h azt várjaa h én kezdeményezzek ?! :S mert ez nem igazán szokott megtörténni.
2009. máj. 7. 23:03
 20/20 anonim ***** válasza:
Csak egy mód van rá, hogy megtudd: próbáld ki! :)
2009. máj. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!