Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért érzik sokan támadva, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzik sokan támadva, a heteroszexuális nemi orientációjukat ha arról van szó, hogy aki meleg az nyugodtan vállalja fel?

Figyelt kérdés
Többször olvasok olyat, hogy valaki kifakad, hogy ő el van nyomva mert hetero, csak azért mert sokak szerint nincs értelme a társadalmi elnyomások miatt másnak mutatni magunkat.
2009. ápr. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez bonyolult kérdés! Szerintem ezt az is befolyásolja, hogy ez tabunak számít manapság! Az emberek többsége fél erről beszélni,és zavarában nem tud máshogy reagálni!
2009. ápr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
mert sajnos vannak retardált intoleráns homofób idióták. de nem kell velük foglalkozni. a szexuális orientáltsága mindenkinek a saját magánügye. de sajnos vannak szűklátókörű emberek, akik intoleráns nézeteiket mindenáron tapintatlanul másokra akarják erőltetni, és azt képzlik, nekik joguk van elítélni meg alsóbbrendűnek tekinteni bárkit aki különbözik tőlük. de ezzel csak saját magukat minősítik.
2009. ápr. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez összetett dolog... sokan ágálnak a meleg büszkeség felvonulás miatt és hasonlók, de arra nem gondolnak, hogy ez miattuk van, mert a társadalom meleg része elnyomva érzi magát, hogy emberek még mindig újjal mutogatnak a melegekre, meg köpködnek rájuk. Holott, ha a homofób réteg elfogadná természetesnek a melegek létét, mint ahogy az is, mert jó ideje tudott, hogy genetika, akkor a melegek nem tüntetnének, mint ahogy mi heterok sem tüntetünk. Szóval azokkal van a baj, akik egy ilyen miatt támadva érzik magukat.
2009. ápr. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Nehogy már én, hetero érezzem magam elnyomva még a végén.

Szerintem meg nem egészséges, ha az autó tetején *****ák egymást a homoszexuálisok, miközben a gyerek az ablakból néz. Ez egy genetikai rendellenesség, betegség, amit nem uccára kell vinni, hanem csöndben felépíteni vele egy életet. Hetero ne mutogasson, homo ne tüntessen.

2009. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ez nem rendellenesség, nem betegség. és igen, hetero ne mutogasson, akkor majd a homo sem fog tüntetni. én hetero létemre soha, egyáltalán nem éreztem ez miatt elnyomva magam. úgyhogy aki hetero és elnyomva érzi magát az a saját fejében próbáljon rendbe tenni valamit, ne másokban keresse az okot.
2009. ápr. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4 az viszont természetes, ha heteroszexuális pár teszi ugyanezt gyerek szeme láttára? Nem hiszem....ha már a természetesnél tartunk.... Tudtad, hogy a heterotól eltérő szexualitás nem emberi privilégium? Az állatok közt is vannak ám homoszexuálisok is.
2022. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!