Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Normális, hogy barátnőm nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy barátnőm nem szereti hátulról csinálni a szexet én meg igen és nem akarja engedni? Ez nem baj egy kapcsolatbna vagy érthető?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hogy érted azt hogy normális? Minden ember más, és mást szeret és ha nem akarja csinálni akkor ne erőltesd. Egyébként lehet hogy fél attól, hogy neki úgy nem lenen jó vagy ilyesmi, szerintem ezt el kell fogadnod hogy enm akarja úgy csinálni és kész, ha pedig ez nem megy akkor nem szereted igazán, tovább kell állni.
2008. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogyan segítsek,mert én imádom hátulról,mármint ha a kutyapózról beszélünk.Lehet,hogy úgy nem élvezi annyira v.kiszolgáltatottnak érzi magát(szégyenli magát ebben a pózban)v.fáj neki.Kérdezd meg miért nem szereti és próbáld meg valahogy rávezetni,mondjuk először úgy,hogy oldalt fekszetek beléhatolsz és közben izgatod a csiklóját(lassan mozogj),majd ha sikerült felizgatni ugyanígy csak tessékeld fel 4kézlábra és lassan ritmikusan,úgy hogy róla ne feledkezz meg egy percre se!Próbáld ki.
2008. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha a kutyapózról beszélsz, akkor megértem, nekem is volt idő, mikor nem szerettem, mert fájdalommal járt.

Ha az anális szexre gondolsz, azt is megértem, mert attól meg még inkább félnek a lányok.

Beszéld meg vele, hogy mi az oka a tarózkodásának, és ha nem akarja, azt el kell fogadnod, ezt erőltetni nem lehet, elvégre a szex és a szerelem azon alapszik, hogy mindkét félnek jó legyen!!!

2008. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
beszéltem vele és mondta hogy ő ugy nem szereti csinálni szégyenli magát....meg tudjátok ha hátulról csináljuk akkor neki mindig tele megy levegővel... és olyan mintha .....értitek szoval vaószínű ezért. Akkor mit is javasoltok fogadjam el? mert szeretni szeretem...
2008. márc. 14. 00:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a dolgok előfordulnak.

Nem tudom segít-e,hogy ne keseredj el nagyon nézd át ezt a két oldalt ajánlom neked hátha találsz valami újat,amit a barátnőd is elfogad és élvezitek is.



[link]


[link]


Sok sikert!

2008. márc. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez idővel változhat - ahogy érik.

Addig meg ne erőltesd. Azért azt megpróbálhatod, hogy nem hatolsz be, csak különböző pózokban hátulról simogatod. Óvatosan, és ne "ott" kezdd. Simogasd végig előtte a hátát, a combját, belülről...


De lehet, hogy rossz nevelés (sok tabu, vallás) eredménye. Még akkor is változhat... de lassabban.

Akkor még kevésbé erőltesd.

2008. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!