Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudok ugy teljesíteni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ugy teljesíteni az ágyba mint szoktam. Lehet velem valami probléma?

Figyelt kérdés

Nem tudok ugy teljesíteni az ágyba mint szoktam:(

Kb 1 éve simán bírtam 3-4 órákat ugy hogy nem élveztem el, de most max 2 órát bírok:(

engem zavar :(

Nem tudom mit tegyek :(

18/F


2009. ápr. 27. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

órákat?? meggyőződésem h nem is ember vagy hanem vmi egészen más, eddig akikről hallottam 30-40percig bírták mondjuk ez függ a csaj szépségétől is mert ha nagyon szép értelem szerűen hamarabb élvezünk


bőven elég az a 2óra sztem.. más örülne ha ennyit bírna mint te

2009. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szép a barátnőm és nekem azt hiszem Ő az igazi, de az előző partneremnél sokkal tovább bírtam :(
2009. ápr. 27. 16:50
 3/14 anonim ***** válasza:
ha gyakran szeretkeztek felmerülhet h kezdessz kevésbé ellenállóbá válni ami annyit tesz h az elején bírtad mert nem kívántad annyira mára meg fokozódott, semmi sem véges mint ahogy ez sem
2009. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretkezünk gyakran...heti 8-10 alkalom és az is csak hétvégén:(Mióta velevagyok azóta van ez a "probléma"..:(
2009. ápr. 27. 16:54
 5/14 anonim ***** válasza:
visszább kéne venned nekem soknak tűnik ez a heti 8-10
2009. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy túlságosan maximalista? Az a lényeg, hogy mindketten élvezzétek a szexet! Ha a barátnődet kielégíted, mi ez a búslakodás?
2009. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a búslakodás hogy régebben sokkal jobban tudtam élvezni a sexet amikor tovább bírtam :(
2009. ápr. 27. 17:08
 8/14 A kérdező kommentje:
a heti 8-10 az meg csak hétvégén van.
2009. ápr. 27. 17:09
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát tulajdonképpen egész hétvégén ágyban vagytok:)) Viszont írod, hogy a mostani párod az igazi, ami azt jelenti, hogy fülig szereles vagy. Ilyenkor azért nem olyan nagy csoda, ha előbb elmégy. (Az viszont kifog rajtam, hogy miért következik be előbb az orgazmusod, ha kevésbé élvezed a szexet... Talán mert sokat agyalsz rajta?)
2009. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ezen, szerintem szenzációs teljesítmény ez is!
2009. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!