Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Éretlen vagyok még ehhez vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éretlen vagyok még ehhez vagy alapból ilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Annyi a "gondom" és ez nagyon bánt engem, hogy egyszerűen nem tudom kézzel kielégíteni a barátomat. Illetve kitudnám, de ha nem vagyok ráizgulva, akkor olyan mintha "undorodnék" a péniszétől. vagyis nem is inkább a péniszétől, hanem magától a spermától és az előváladéktól. Mikor csinálom neki és jön az előváladék és rámegy a kezemre azonnal törlöm le zsepivel. A spermához meg nem is érek hozzá, meg nem is akarok.


Leginkább az a bajom, hogyha összespermázom/előváladékozom a kezem, akkor attól félek hogy véletlenül magamhoz nyúlok és terhes leszek. Tudom hogy ez szinte lehetetlen, tisztában vagyok ezzel, de mégis bennem van az hogy úristen terhes leszek. Meg mint már mondtam magától a pasim nedveitől is óckodom. Ezért nem is nagyon szoktam kézzel kielégíteni. Szájjal meg pláne nem. 2 éve vagyunk együtt. Szeretnék tanácsokat kapni olyan lányoktól akik már voltak ill. ilyen helyzetben vannak hogy hogyan győzték le stb..

Persze pasik véleményét is szívesen fogadom, de a durva megjegyzésekre nem vagyok kiváncsi. pl: olvass bioszkönyvet stb...

18/L


2009. ápr. 27. 15:19
 1/10 A kérdező kommentje:
jah és szedek fog.gátlót, de sokszor még így sem érzem magam biztonságban.
2009. ápr. 27. 15:20
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Istenem, ha szedsz tabit akkor még benned is elmehetne... Szerintem ez éretlenség és visszavezethető arra, hogy a pasidtól is undorodsz, ami meg arra, hogy ha esetleg gyereked születik, akkor attól is, hiszen abból fog születni. Őszintén sajnálom a pasidat, és nagy respect neki, hogy ezt kibírja.
2009. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha szedsz fog. gatlot, akkor nehezebb teherbeesni. teljesen biztonsagos modszer nincs, de ne kell tulreagalni a terhesség dolgot. marmint pl. en ovszernel idegeskedek, de a tablettanal mar nem. ami meg a kézzel való kielégitést illeti, tisztaznod kellene magadban h szereted-e ezt a fiut. az is lehet h mostanaban nincs minden rendben a kapcs. otokban, es azert undorodsz tőle. habar nemtom, en is undorodtam tole, de szeretem a baratomat, es ez most fel sem merül bennem. l, 19
2009. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
ezekszerint akkor szexrol hallani sem akarnal?
2009. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de
2009. ápr. 27. 15:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet, h ez vmi kislánykori gátlás benned? másra nem igazán tudok gondolni... talán régen átéltél egy traumát, történt veled vagy láttál vmi olyat, amit nem kellett volna... lehet, h magától a szextől is rossz érzés fog el?

sztem csináld azt, h miután a barátodat kielégítetted, menj el kezet mosni, és csak azután tégy bármit is.

2009. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Helló, egyszerűen csak parázol a terhességtől, biztos van rá valami NAGYON nyomós okod.

Nyugodtan szeretkezzetek a tabletta mellett gumival, az még nagyobb biztonságot ad, és az még nem paranoid-szerintem. Még mindig jobb így gondolkodni, mint rendszeresen küretre járni...


A spermát pedig nagyon gyorsan letörölheted egy odakészített törölközővel, a papírzsepi nem szívja fel rendesen, és "csigamászás" marad utána. Nevezzetek ki egy "G" törölközőt és ez a része el van intézve. Ha a törölköző mellet még van valami nedves törlő is bekészítve, akkor biztos, hogy gyorsan megszabadulsz a nyomoktól.


Szerintem akkor lazulhatnál el, ha végigvennéd fejben, hogy mi történne a legrosszabb esetben-teherbeesés esetén.

Ki mit reagálna rá ,és te hogyan reagálnál. Ha ezen végigrágtad magad, talán kevésbé paráznál. De, mivel nem tudhatom, hogy mi van a háttérben, csak tippelgetek...


Mégvalami. Ha van ízesített óvszeretek, nyugodtan leszophatod abban. (a sima óvszernek borzalmas az íze, a jó ízesített óvszer pedig jóízű) Ő megkapja az élményt, te pedig biztonságban vagy. :)


Sok sikert.

2009. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
AZ én tanácsom kicsit el fog térni az eddigi véleményektől,de őszintén ezt gondolom,és kérlek ne sértődj meg mert segitő szándékkal irom.hagyd ott ezt a fiut,és keress olyat,akit ha meglátsz másra sem tudsz gondolni,csak hogy de jó lenne örömet szerezni neki,akinek undor nélkül fogod mneg,vagy kapod be a farkát,és közben ugy átnedvesedsz,hogy nem tudod kivárni amíg belédrakja. Nah,ez a szex.
2009. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem mindig "undorodom" tőle, sőt nem is tőle undorodom hanem a nedveitől. Jó mondjuk az olyan mintha tőle undorodnék, de akkor is... INkább akkor jön elő, ha nincs kedvem csinálni neki, mert ha rávagyok izgulva nem érdekelne milyen lesz a kezem..

Az orálison már gondolkoztam, csak az a baj hogy szeretném, és meg is akarnám csinálni, de nem tudom rávenni magam. Félek tőle. :S

Az meg hogy hagyjam ott azt viszont nem szeretném, mert nagyon szeretem, csak ez a dolog amivel a problémám van .......... :S:(

Jó lenne, ha túl lennék rajta. Vmi ötlet?

2009. ápr. 27. 16:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nincs kedved, akkor miert csinaljatok? nem szabadna erőltetnie a pasidnak, ha nincs hozza hangulatod.
2009. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!