Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ez igaz? Azt mondták nekem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? Azt mondták nekem, hogy beindítja a hormonokat, és így növeli a mell méretét ha a lánynak gyakran a hátsójába élveznek.

Figyelt kérdés
Álltilag a pasi Playboyban vagy hol olvasta...én ezt nehez tudom elhini...szerintetek?
2009. ápr. 27. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség.
2009. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
valoszinu a pasi ezt akarja csinalni, es gondolta ha ilyet mondd, akkor konnyebben belemesz...:D
2009. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Ssép nagy baromság, ilyet én is tudok ki találni, lyan mint a horoszkóp a hiszékenyek elhiszik
2009. ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
baromság, nem igaz. A mell növekedését csak és kizárólag a hormonok tudják irányítani. Persze vannak fog.gátlótk amiktől nő, de ne hogy azt hidd hogy 2-3 mérettel nagyobb lesz.
2009. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Szóval akkor kamu az egész :D
2009. ápr. 27. 15:28
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, istentelen nagy kamu! :D

Nem is értem, mivel lehetne ezt megmagyarázni...a hormonok belső elválasztású mirigyek kapcsán termelődnek...áhh.

(A "segg" szó egyébként két G, nem bulgaritás, hanem vulgaritás, "állítólag" hosszú í és "elhinni" hosszú N.)

2009. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

Én is tuti ilyen kamuságokat mondanék, ha egy szép lány hátsóját szeretném becserkészni :)

DE az tény, hogy ha egy lány megszereti a popsis játékot, hatalmas nagyokat tud élvezni!

2009. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De úgy értem hogy rá a lyukra...meg nem is az én barátom mondta, szal nem hiszem, hogy ezzel akarna "elcsábitaní".


Köszönöm a válaszokat, így hogy senki nem hiszi el bizti lehetek benne hogy a srác a hülye:)

Jah és köszönöm a nyelvatanórát! :P

2009. ápr. 27. 16:17
 9/16 anonim ***** válasza:
5%
ez nem kamu! bizonyított! komoly! a kúpokat is a végbélnyílásba kell dugni, ott szívódnak fel! a sperma is ott fejti ki ezt a hatását!
2009. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A kúp az lágy gyógyszerforma..tehát GYÓGYSZER,ami fel is szívódik. És a sperma nem indít be semmit. Hormon sincs benne,max tesztoszteron lehet benne, ami férfi nemi hormon..és nem nő tőle a mell, mert az a hízástól, meg a női nemi hormontól nőhet(ösztrogén,progeszteron).

Elég valószínűnek tartom én is,hogy csak egy csel, hogy rávegyék a nőket az anális szexre.

2009. ápr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!