Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok is elképzelik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is elképzelik egy ismeretlen fiuval a sexet?

Figyelt kérdés

Egy fiú (kortól függetlenül), ha sétál az utcán és meglát egy jó csajt, elképzeli hogy milyen lenne szexelni vele. Persze nem 10 percig agyal rajta, de eszébejut.

A kérdésem az lenne, hogy egy lány is hasonlóan gondolkozik? Például meglát egy helyes csávót és elképzeli, hogy milyen lenne, ha az a fiú betenné neki?


2009. ápr. 27. 14:00
 1/6 anonim válasza:
74%
Én képzeltem el már ismeretlen fiúval nem egyszer...:Pde ez is biztos egyénfüggő de sztem jódolog:D:$fantáziálni sose árt:P
2009. ápr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
NEM. Sosem jut eszembe ilyen. Szoktam fantáziálgatni, álmodozni, DE nem nem ez említett ismeretlen fiúkól...
2009. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Nekem van barátom,de néha elkalandozik a figyelmem 1-1 jó srácon:)de nem feltétlen csak a sexet képzelem el vele,csak,hogy általánosságban milyen lehet:)

de ettől függetlenül soha nem csalnám meg a barátom,akit szeretek:D

2009. ápr. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is szoktam fantáziálni, ha meglátok egy olyan fiút... de más az, hogy fejben mit képzel el az ember, és más az, hogy valójában mit valósítana meg közülük. Fejben merészebb dolgokat is megengedek magamnak (ebből pedig senkinek nem származik baja), de a való életben nem hiszem, hogy meg is tenném.
2009. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Képzeltem már el ismeretlen pasival, de élöben sosem szexelnék idegennel!
2009. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a kettő nem függ össze, arra céloztam hogy gondolati síkon hogy állnak ezzel a lányok.
2009. ápr. 27. 17:57




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!