Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hány évesen láttál élőben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen láttál élőben először puncit?

Figyelt kérdés
Rávetted a lányt, vagy tette magától? Ugyan ez a kérdés fordítva is a lányokhoz.
2009. ápr. 27. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
amikor megszülettem :D
2009. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Születés után legközelebb az óvodában:D
2009. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
én ovoda előtt valamikor pontosan nemtudom mikor de láttam
2009. ápr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Én is oviban. :D Az akkori szerelmemmel bebújtunk a zsákok mögé, és ott csókolóztunk meg ott láttam meg először a punciját is. :D
2009. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a családban sosem volt szégyenlős senki, 4en vagyunk testvérek, plusz apámék is nyiltan jártak pucéran, ha éppm úgy adódott, igy tulajdonképpen folyamatosan láttam puncikat, fütyiket. (kicsit fura ezt igy 30 felé közelitve leirni :D ) épp ezért oviban nem is érdekelt annyira más lányok puncija, mert tisztában voltam a dolgokkal. de amikor először néztem "idegen" lányét (aki konkrétan a barátnőm volt), az 16 évesen volt. ő meg 14. nem feküdtünk le, csak pettingeltünk.
2009. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én lány vagyok, úgyh gondolom az érdekel, h fütyit mikor láttam először. Na most tisztázzuk: felnőtt fütyit, vagy fiú fütyit?

Mert fiúfütyit elég sűrűn és elég korán láttam: 6-7 éves korunkig egyszerre fürödtünk bátyámmal, ugyanabban a kádban. Van köztünk másfél év.

Aztán férfifütyit meg nagyjából 14 éves koromban, mikor együtt nyaralt a család, és idősebb bátyámékkal együtt öltöztem át fürdőruhára.

De konkrét értelemben vett fütyköst, ami már a kezemben is volt... 20 éves koromban. :D (23/L)

2009. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De olyat soha nem csináltam, és velem sem csinált más, h "mutasd meg a fütyid/puncid, léccilécci!" erre vhogy nem voltam kíváncsi XD
2009. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Oviban úgy nagycsoport táján elalvás előtt Ilike letolta a nadrágját és körbemutatta. Öcsém lévén, más információ-forrásom nem volt, így nagyon érdekelt a dolog, sokáig álmodtam vele :)))))
2009. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12 vok, anyámén kívül amikor 2 hónapja nála aludtam
2009. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát az elso tesomé volt akivel sokat eggyut furodtunk
2009. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!