Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szex után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szex után pisilnem kell?

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Miután elélvezek, mindig úgy érzem, hogy pisilnem kell, de nem tudok. Elég kellemetlen. Mitől van ez?
2009. ápr. 27. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nemkevered ossze ezt az erzest az orgazmussal ?:D
2009. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
azér mert else élveztél...ez egy elélvezés elötti érzés, hogy bekell pisilned, de ha neked utána az azt jelenti felgyülemlett ez az érzés, és csak kiváltotta, hogy pisilned kell mert az orgazmus nem csillapitotta
2009. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jó, ha pisilsz szex után, mert akkor nem lesz vmi húgyuti fertőzésed. Én ezt olvastam. Semmi probléma az ilyen ingerekkel!
2009. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
EZ természetes,valóban hüvelyi orgazmus előtt is pisilési inger jelentkezik,de utána is szokott lenni nekem. Persze amig le nem nyugszok kicsit nem megy,ez azért van kitalálva,hogy ne tudjunk bepisilni szex közben. Egyébként nőknél szex előtt és után pisi! Mindenképp! Valóban a húgyuti fertőzések elkerülhetők vele,mert nagyon közel van a hüvelyhez a húgycső,a húgyhólyag meg belül szinte rásimul a hüvelyre.
2009. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Felismerem, ha orgazmusom van, 22 évesen már vagyok annyira tapasztalt. Orgazmus után kell pisilnem, nem előtte, nem közben, nem helyette.
2009. ápr. 27. 16:13
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is szokott kellene orgazmus után...

nincs abban semmi különös.

2009. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Szia,

Ha megnézel egy biosz könyvet, akkor láthatod, hogy a hüvely-húgycső hogyan helyezkednek el egymáshoz, plusz a méh-hólyag is hogyan fekszik egymáson. Aktus közben minden ingerlődik ott, finoman persze, ezért is érzed azt, hogy pisilni kell, mert ami a hüvelyben jó érzést generál, az a húgycsőben teltséget feszítést, és a "mozgó" méhed pedig nyomja a hólyagot, ami megint csak azt az érzést kelti pisilni kell, de nincs mit kiüríteni. ezért van.

2009. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez van mindig,de én tudod pipilni.Azért érzed úgy,hogy nem megy,mert nah most hülyén fogom leírni,olyan mintha be lenne dagadva a nemiszerved belül és nem engedné ki.Annyi,hogy lazítsd el a toaletten és menni fog.Először nekem is nehezen jött ki,de addig ülök ott amíg kinem csurran cseppen:D
2009. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, nem tudom miért írsz ilyen lekezelően, hogy mi lenne, ha megnéznék egy biosz könyvet... Ha ennyire fáraszt a kérdésem, akkor inkább ne válaszolj.

A többieknek köszönöm. Amúgy azt elfelejtettem hozzátenni, hogy általában az van, hogy általában kb. fél óráig tart ez a kellemetlen "kell pisilni de nem tudok" érzés, utána megy. Már nagyon idegesít, mert szinte fájdalmas addig, amíg nem tudok pisilni.

2009. ápr. 27. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon kell pisilnem utána, de segít ha elmegyek elötte is.Én általába addig ülök a klozeten amég kinem jön a pisi legyen az akár 10 perc xD
2009. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!