Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szólna a pasim ha "gáznak "...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólna a pasim ha "gáznak " találná, hogy lenyelem neki (orál szex)? Általában a pasik szeretik?

Figyelt kérdés
Az elején nem csináltam neki de aztán mindig lenyeltem nekem nics vele bajom. Amikor először csináltam neki akkor meglepődött mert azt hitte , hogy én ilyet nem csinálnék. utána mindig puszilgat meg csókolozunk. Akkor nem bánja úgye, és nem gondol rólam rosszat amiért szeretm neki ezt csinálni?
2009. ápr. 27. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak 90%-a olyan felfogású barátnőt szeretne mint amilyen Te is vagy. :P

Általában szeretik ha egy lány lenyeli, és nem rohan egyből öklendezve a fürdőszobába. :)

2009. ápr. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden férfi erről álmodik:) Kiábrándító, ha kiköpi:S

23/F

2009. ápr. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszókat. Csak azért gondoltam, hogy gáz+ rosszat gondol rólam mert annyi lány írja, hogy megalázó+ a barátja se kéri stb.. De én nem érzem annak sose volt ezzel gondom.
2009. ápr. 27. 13:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
csak annak megalázó, aki úgy gondolja. én sose erőltetném a barátnőmre, ha neki ez nem lenne elfogadható, mint ahogy eddig 1 kivételével mindenki mondta is, hogy inkább nem csinálná végig, mert az neki már kellemetlen. én ezt elfogadtam, nem kényszeritek semmit.
2009. ápr. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én szeretem csinálni mindig szoktam neki, de ezért nem fog "rosszat" gondolni rólam?
2009. ápr. 27. 13:47
 6/10 anonim ***** válasza:
a pasik általában véve szeretik..de kivételek itt is akadnak.. pl az én párom még azt sem engedi, hogy a számba élvezzen....
2009. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátod szerint gáz lenne, valószínűleg szólna, de ez attól is függ, hogy milyen a kapcsolatotok meg mióta vagytok együtt stb.

Az én barátom pl. gusztustalannak tartja:D

2009. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jesszus :D

a legtöbb férfinek ez az álma, hogy lenyelje a nő:D rám sem volt soha panasz

2009. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
IGEN. Jó fej vagy, és látszik, hogy szereted a párodat. Egy pár, ha egymásra kattan, sokkal mocskosabb dolgokat is művelhet egymással és nem gondolnak rosszat egymásról. :)
2009. ápr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én párom imádja, és szerencsére én is :)
2009. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!