Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A pasik az orális szex után,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik az orális szex után, miért nem hajlandóak megcsókolni a lányt?

Figyelt kérdés
2008. márc. 13. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

hát én ilyet még nem hallottam, az én barátomnak ez ellen semmi kifogása, Sőt! Amint befejezi, vagy akár én, mindig megcsókol:D

egyébként kérdezd meg a barátodtól ő miért nem akarja

2008. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
azért, mert nem akarja a saját ízét érezni a szájában...
2008. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem velem történt a dolog, hanem egy barátnőmmel. Csak elgondolkodtatott. Kicsit megalázónak érzem a dolgot.

Nem akarja érezni az ízét... A lánynak sem kellemesebb sztem.

2008. márc. 13. 11:56
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Ijet én semhallottam. mit hisz a srác? hogy a csajnak jobb? ez abszurd, és hülye dolog. Mi csókolozunk sex körzen (orál) és egyépként is. Mi lenne nem jó abban? az íze, ÉS?? kit érdekel az olyankor...
2008. márc. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mennyire komoly a kapcsolat,mert ha csak szexre használja akkor nem fogja.Van egy ismerősöm,aki sok nőt kihasznál tárgynak tekinti őket,mindet megtehet velük,de nem csókolja meg,mivel úgy viselkednek mint a k..vák úgy is bánik velük.De amikor szerelmes volt akkor még a spermát amit a lány nyalt le róla azt is átlehetett csókolni a szájába.A legtöbb férfi sokmindenre hajlandó,de csak ha igazi,erős szerelmet éreznek.Én ezt tapasztaltam.Akivel csak szórakoznak azt lealázzák.
2008. márc. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én páromnak semmi kifogása nincs ellene (teszem hozzá, azért nem csurog a számból!), sőt még magához is húz és hosszan csókolgat!
2008. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Legyen ott egy törölköző,vagy zsepi és törölje meg a száját és mindjárt más.

Párommal mi is szerelemkendőt alkalmazunk, és igen, oralitás után megtöröljük a szánkat, mielőtt csókolóznánk.

2008. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvárja hogy a lány nyelje le,aztán meg nem csókolná...ilyen is van.A barátom éppen azt élvezi ha utána csókolgathat.Az uccsó válaszadónak:kívülről megtörlöd a szád,és belülről???Végülis a lényeg belül van nem?Aját magától undorodik talán.Nem tudom igazság szerint,de nagy barom aki utána nem csókolózik :D
2008. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt már ilyen NAGYON KIAKASZTÓ eset. ÉN SEM TUDOM MEGÉRTENI, hogy ha már lenyelem a spermáját (ami azért nem olyan természetes sztem, sőt sokan undorodnak tőle), akkor ő uátna miért nem csókol meg egy jó ideig? Én sem értem komolyan, h miért undorodnak a saját spermájuktól. Ha meg igen, én miért is nyelem le?

Én azt mondom, hogy ha megtörténik, csak azért is smárold le, vagy mond meg neki, h ilyen nem többet nem lesz.

Mondjuk a kérdésben csak sima orális szex van, vagy konkrétan szájba élvezés is?


Mondjuk az is érdekes, h miért vannak pasik, akik simán hagyják az orális szexet, ők meg nem csinálják???

2008. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Elottem levo hozzaszolonak: ja sajnos vannak ilyen pasik. nekem az egyik hapsim volt ilyen h o elvarta h en kielegitsem oralisan (mondjuk azt nem engedtem neki h a szamba elelvezzen, bar elakart) - de o sosem elegiett ki oralisan. Aztan egyszer rakerdeztem h akkor ez most h is van????? erre azt valaszolta h o arra keptelen h puncit vegyen a szajaba az olyan gusztustalan. Na erre en kiakadtam h az nem gusztustalan h nekem meg kukit kell a szamba vennem... erre valasza az tiszta. na aztan mondtam ide figyelj ha te sem en sem. a kapcsolat nem is tartott soka es a sexualis elmenyek is befolyasoltak. egybekent a srac idos szulok altal felnevelt igaz nem egyke de testvere es o kozte 15 ev korkulonbseg van, es tisztasagmanias, a kolotyora is ugy ult le h letorolte a wc deszkat pedig egyedul lakom a hazban ket klotyo is van es fertotlenitve van midnen nap tehat azt sem lehet mondani h 10 hasznaljuk es nem hygenic. meg szeretkezes utan rogton lefurdott amivel meg semmi gond de utana a kukijat betekerte WC papirba mert h meg utana is valadekozhat es az milyen undorito h az alsonemube megy. ilyet en meg akkor lattam eloszor... szoval vannak hulye pasik!!!!!
2008. márc. 14. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!