Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az "idősebb" 20-,30 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "idősebb" 20-,30 éves korosztály kérdezném, hogy egy új kapcsolat létesítésekor tartasz e az AIDS-től, vagy bármilyen egyéb nemi úton terjedő betegségtől?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy létezik óvszer,de sok minden olyan betegség van,amit attól még,hogy használod a gumit elkaphatsz.
2009. ápr. 27. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor speciel nem jut eszembe.Nem kérhetek mindenkitől teljes vizsgálatot hogy lefeküdjek vele:DMi a párommal gumival védekezünk,ettől nem igazán szoktam tartani.
2009. ápr. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy az AIDS és társai nem válogatnak, hogy ez egy új kapcsolat vagy ez egy régi... :( Az újnál sokkal jobban tartanék, mert azt sem tudom, hogy ki-fia-borja a másik... mondani bármit lehet... óvatosnak kell lenni...
2009. ápr. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egyszer volt 1 baratom akirol tudtam h rengeteg csajjal volt mar.... na akkor feltem. de amugy ritkan jut eszembe. 1 baratnomnek az AIDS a nagy fobiaja, rendszeresen jar tesztre (jol teszi). nekem a rak a "maniam".....
2009. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tartok különösebben az AIDStől vagy más betegségtől. vagyis nem ezen kattog az agyam, mielőtt lefekszek egy új emberrel, viszont az elején csak óvszeres védekezésben vagyok benne. miután megismertem kicsit jobban a másikat, a szexuális előtörténetét, utána már könnyebben megyek bele a tablettás védekezésbe. 29F
2009. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Nem félek... Egyáltalán nem... Eszembe sem jut soha... Sem AIDS, sem semmilyen nemi betegség... 1 éjszakás kalandokon mindig gumit használok, ha tartós, akkor pedig kölcsönzök a másiknak annyi bizalmat, hogy nem tartok ilyentől. Nem is értem, miért lett ekkora fóbia ez...

23/F

2009. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, h itt nem elég a bizalom (új kapcsolat kezdeténél pl.), mert elég, ha 100 emberből akivel lefekszel 1 AIDS-es, akkor is meghalsz. Nagyon észnél kell lenni! Bár az aids ritka, de szifiliszt, vagy bármi mást nagyon könnyű összeszedni (és nem csak az idősebb korosztályban!). És a gumi nem véd mindig, mert herpesznél a hólyagok nem csak a péniszen vannak, hanem körülötte is!
2009. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!