Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a barátnőm új pózok kipróbálására?

Figyelt kérdés
szeretkeztünk már egy párszor mindig úgy hogy ő van alul én meg felül a lábaival meg átkarol. sex elején mindig megkérdeztem hogy nem e akar felül lenni azt mondta hogy nem szereti úgyhogy hagytam is a dolgot de most már jó lenne máshogy is kipróbálni
2009. ápr. 27. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szereti, akkor nem kell erőltetni. majd ha ő ugy gondolja h maskepp akarja, akkor maskepp csinaljatok. addig ne.
2009. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tade ***** válasza:
Vagy probalj meg mas pozokat. Pl. o hason fekszik, te meg felul vagy, majd szepen lassan simogatva huzd feljebb magadhoz, es csinalhatjataok kutyapozban. A lenyeg, hogy ne rohanjatok, es ne eroltess semmit :)
2009. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én nem erőltetek semmit csak megkérdezem őt hogy nem e akarja másképp egyszer csak igent mond majd:D bár ezt a hason fekvős dolgot nem teljesen értem
2009. ápr. 27. 10:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Hason fekvős dolog = a lány hason fekszik, te pedig rajta, és hátulról hatolsz be. Tulajdonképpen Te is hason fekszel, csak nem az ágyon, hanem a lányon. :) És ezután szépen alssan húzod fel a kutya pózba. Amikor már térdeltek.
2009. ápr. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy tippem lenne nekem is.


amikor már nagyon bele vagytok melegedve az aktusba, akkor gyengéden a dereka és a háta alá nyúlsz amikor átkulcsolja a derekadat, és egy határozott, de nem durva mozdulattal felemeled, magadra emeled. Ő valamilyen szinten a lábadon fog ülni ezáltal, így a kapaszkodásra nem kell neki nagyobb hangsúlyt fektetnie.


Ha ez megvan, és ezellen nem tíltakozik, akkor innen már nem sok kell a lovagló pozhoz. Neked kicsit bonyolultabb, mert valahogy ki kell nyújtani a lábaidat, és utána csak hanyatt kell feküdnöd, neki meg csak annyi, hogy az átkulcsolt lábát leveszi, és oldalra leteszi, és kész is, máris 2-3 újjabb figura:D


nekem eddig mindig bevált:D, senki nem tíltakozott, hogy "ne, hagyjuk abba, és vissza az eredeti pózba".


sok sikert.


Krisz

2009. máj. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!