Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért nem érzem ha a mellemen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzem ha a mellemen kényeztetnek?

Figyelt kérdés

szűz vagyok még, szóval már örültem, hogy végre eljött ezaz idő is:D,és elöször a nyakcsókot nem élveztem,pedig a barátom totál odavan érte:D(éreztem isXD) ekkor már gondolkoztam,én mérnem élvezem?:S aztán a mellemen kezdett el csókolgatni,meg midnen, DE NEM ÉREZTEM SEMMIT uristeeeen mééérneeeem????? tetettem h élvezem,mer kínosnak éreztem volna ha látja hogy ott fekszek mint egy halottXD:S.a csókjától viszont non betudok indulnIX)


miért van ez? a sexet se fogom élvezni?:C

am 16 éves vagyok


2009. ápr. 26. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenkinek ugyanott vannak az erogén zónái

ráadásul a mell érzékenysége erősen függ a menstruációs ciklus állásától is, közvetlenül mielőtt megjön olyan érzékeny, hogy néha már fáj, közvetlenül utána, meg akár meg is haraphatja, azt sem érzem...

2009. ápr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nekem most megvolt, akkor ez azért volt ??

huhX)

köszi a választ:)

2009. ápr. 26. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azzal egészíteném ki az elsőt,hogy ne tettesd,hogy jó neked,mert akkor máskor is ezeket a "jól bevált" zónákat fogja kényeztetni..inkább mutasd meg neki hol jó neked
2009. ápr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hmm iagzad van, de nemtom oylan ciki lenne>< de ezeket megkell beszélni... de hátha téll csak amiatt:)remX)
2009. ápr. 26. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki,ez minden kapcsolatban igy müködik..igy lesz jó a szex,ne szégyelld.
2009. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

én se érzek semmit (semmi különöset) mikor a párom a mellemet csókolgatja stb. ez van :(

de biztos vannak más olyan pontjaid amelyektől tuti odaleszel ha a párod kényezteti :D

2009. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se tettesd, a saját érdekedben. Hiszen akkor sosem lesz jó neked. Azonban, ha segítesz neki és közösen megtaláljátok azokat a pontokat, ami bevadít, nah akkor aztán igazán király lesz :D:D
2009. ápr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

És ne is félj tőle, hogy most hol lesz jó, meg hol nem.

A félelem megöli a jó érzéseket.

Hadd simogasson csak ott, ahol jó neki - és közösen keressétek azt meg, hogy hol jó NEKED. Szívesen fogja keresni, ne félj.

2009. ápr. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem még régen az egyik barátom akivel előszőr csókoloztam sokszor a nyakamat csókolgatta de nem azért mert,hogy leakart velem feküdni hanem csak mert ő ezt szereti viszont én egyáltalán nem éreztem semmit sokszor szóltam is neki,hogy hagyja abba nem voltunk együtt sokáig viszont a jóval későbbi még mostani barátom akivel előszőr feküdtem le ő viszont annyira be tud indítani a nyakcsókjával,hogy...húúú:)szóval ez attól is függ,hogy mennyire szereted a srácot,szerintem:)
2009. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!