Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha már pettingnél (pl:orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már pettingnél (pl:orális szexnél) elmegy a barátnőm, akkor a szexet is fogja élvezni?

Figyelt kérdés
ugyértem kielégülés után normál szexnél is el fog tudni menni másodszorra? vagy hogy van ez?
2009. ápr. 26. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nálam ez úgy van,hogyha petting közbe elélvezek,akkor várni kell egy kicsit,hogy megint eltudjak,majd sex közben (mondjuk 10-20percet) de ha csak csikló orgazmusom volt,akkor nem kell várni,ígyis-úgyis lesz hüvelyi orgazmusom.Csak akkor van egy kis pihire szükség,ha petting közben hüvelyi orgazmusra kerül sor :P

De persze ez mindenkinél más...van aki sorozatban el tud élvezni,van aki csak orál közben,van aki cska sex közben...majd kiderül

Sok sikert

/Szmötyi/

2009. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljes mértékben egyénfüggő.

Én sajnos utána már nem élvezem a szexet. :(

2009. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi mindíg úgy csináljuk, hogy pettingelünk kb. 10-15 percet, és aztán szexelünk. amúgy mikor elmegy a barátnőd, várjatok 5-10 percet, és élvezni fogja. :)
2009. ápr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
el fog tudni menni. de en pl pettingtol elmegyek, szeretkezes kozben sajnos nem jon ossze, nem tudom miert :( de ha amugy van orgazmusa szeretkezes kozben, akkor petting utan is lesz, csak vszinuleg nehezebben.
2009. ápr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!