Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok, ti milyen gyakran...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti milyen gyakran szexeltek a férjetekkel? Hogy oldjátok meg? Van rá igényetek, és a férjeteknek? Olyan érdekel ahol van már kisgyerek!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 26. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
A férjemmel fontosnak tartjuk, hogy a gyerekek után is nagyon figyeljünk egymásra. Két kisfiúnk van egy 2 és fél éves, illetve egy 11 hónapos. Szerencsére a nagymamák imádnak a gyerkőcökkel foglalkozni, ezért a férjemmel sokat elmegyünk ide-oda kettesben egy kicsit romantikázni. Természetesen a szexuális életünkre is ügyelünk, hetente 3-4x vagyunk együtt. Ha a gyerekek otthon vannak, akkor is jut mindig idő azért. A délutáni kis pihenőjük alatt a drága szüleik inkább az aktív pihenést választják...:)
2009. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát szegény embernek lenne rá igénye, szó se róla, de valahogy én olyan passzívvá váltam:

Már a várandósság ideje alatt is csökkent a kedvem (pedig mindenhol azt szajkózzák, hogy a kismamák szexéhesek). Aztán mikor picuri megszületett, mint akitől elvágták: egyszerűen jól elvagyok nélküle. Persze, tudom, hogy ez nem jó így. Előtte elég hosszú ideig szabadon futó egyedülálló nőként éltem, és nagyon jól éltem! Nyitott voltam majdnem mindenre, ami két különböző nemű ember közt megtörténhet. Szóval, nem tudom mi a gond. Eddig még csak, csak hetente egyszer rávettem magam, de most már abszolute nem megy. Szerintem valami dilidoki lesz a vége a dolognak, mert rámegy a házasságunk.

Nem a párom tehet róla: figyelmes, segítőkész, jó apa, ápolt, ad magára...

Na majd visszanézek még ide, hátha elhangzik valami használahtó erre a helyzetre is.

2009. ápr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nálunk inkább én akarnám és a férjem meg minden mást csinál (későig tévézik, számítógép), pedig jelzem felé az igényeimet. Nem vagyok kövér szülés után, de ő azt mondja, hogy pihenésre van szükségem, meghogy Ő horkol, ezért nem alszunk együtt.
2009. ápr. 29. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!