Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a bajom, ha elsö Szerelembö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a bajom, ha elsö Szerelemböl történt együttlét alkalmával nem történik merevedés illetve ha történik nem tart sokáig?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? ez valami betegség okozza? vagy tulzott bizonyitási vágy?
2008. márc. 12. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
lehet szorongás vagy ahogy írod bizonyítási vágy az oka,nem betegség,nem kell megijdeni.Sok férfinál előfordulhat,okozhatja még stressz,idegesség is .Magadban kell elrendezni,mi okozta igazán.Próbálj meg lazítani,ez nem vizsga, és ha szereted a barátnődet,nem lesz gond,add önmagad és hajrá!!
2008. márc. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nagy szerelmem,akinek én voltam az első.Nekem már volt némi tapasztalatom szex terén,de neki semmi.Nem tudott koncentrálni,annyira izgult,hogy az első együttlétünk nem is jött össze bármit csinálhattam,akkor sem hiába nyugtatgattam v.trükköztem.A második együttlétünket egy 69-el indítottuk,de még az sem volt az igazi.Harmadjára már összejött.Nagyon tuti szeretőt faragtam belőle,sajna azóta már mást szeretget...Hagyd,hogy az érzékeid vezessenek és ne izgulj!!!Türelem rózsát terem!!!
2008. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!