Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok, ha ujjaznak titeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ujjaznak titeket, mennyire intenzív az orgazmus?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint még nem jutottam el a csúcsra, amikor ujjaztak. :(

De gondolom, aki ujjazás által ér el orgazmust, annak hüvelyi orgazmusa van (ha közben nem izgatod a csiklóját), az pedig általában eléggé intenzív.

2009. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyalás közben ujjaz is a barátom akkor sokkal intenzívebb, teljesebb az orgazmusom, de csak magától az ujjazástól nem tudok elmenni.
2009. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
múltkor ujjaztam bnőmet. (16 mindkettőnk, én még szüz) aztmondta h elment. de figyeltem és nem volt nagyon szembetünő az orgazmus. sőt azt se tudom h mikor volt, csak volt olyan idő mikor jobban kapkodta a levegőt. tényleg elment?
2009. ápr. 25. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ha te ,aki ott voltál nem tudod,mi honnan tudjuk?

ha majd elmegy, azt tudni fogod,és többet nem tud "becsapni"

2009. ápr. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem akarom azt mondani, hogy a barátnőd megjásztotta az orgazmust, de ennek vannak jelei a levegőkapkodáson kívül. Pl. összehúzódik a hüvelye, azt meg éreznéd az ujjaddal. Félreértés ne essék, ez nem csak akkor fordulhat elő, ha hüvelyi orgazmusa van, nekem csiklóorgazmus után is mindig "lüktet" a hüvelyem.
2009. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem néha van, hogy intenzívebb, mint szexnél :P
2009. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nekem nagyon intenzív az orgazmus, ha ujjaznak. Egyszerre izgatja a hüvelyemet és a csiklómat, felejthetetlen egy ilyen:)

Egy idő után egy húron fogtok pendülni a barátnőddel, és ha figyelsz rá, nem tud becsapni (jobb esetben nem is akar).

20/L

2010. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kutyus70 ***** válasza:
100%
...Azt sajnos én sem tudom megmondani, hogy ez esetben elélvezett-e. Az is lehet, hogy még ő maga (a lány) sem tudja biztosan, ha még ennyire fiatal. Annyi biztos, hogy kellemes lehetett neki. De ha nagyon intenzív és hosszan tartó orgazmus és gyönyört akarsz szereni neki, akkor 1-2 tipp, ha megengeded. Nagyon lassan és finoman ujjazd. És ne csak ujjazd, hanem a csiklóját is finoman izgasd. Lehet a kettőt egy időben is. Ha a középső ujjaddal ujjazod, akkor a hüvelyk ujjaddal finoman és körkörösen izgathatod a csiklóját. De az számára százszor izgatóbb lesz, ha ez utóbbit a száddal, nyelveddel csinálod neki. Fontos, hogy közben próbáld arra ösztönözni, hogy lazuljon el teljesen. És így, ha eljön a pillanat, azaz elélvez, olyan hatalmas orgazmusa lesz, amelynek egyértelmű és csalhatatlan jelei lesznek! ;) Nem csak a levegőt fogja szaporábban venni, hanem egész testében megfeszül, összeszorítja a combjait, ritmikusan belerándul, közben finoman remeg, és figyeld a kezeit... szinte görcsösen belekapaszkodik majd a takaróba, vagy ami a keze ügyében van, esetleg ha ölel téged, akkor nagyon erősen beléd markol. Ha ilyeneket tapasztalsz nála, akkor biztos lehetsz benne, hogy elérted a célod, és egy valódi, számára gyönyörű és felejthetetlen orgazmusa volt... Sok sikert! ;)
2011. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!