Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A kockahasban 8 kocka vagy 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kockahasban 8 kocka vagy 1 az izgatóbb a csajoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt tudom, h izgató, a kocka has a nőknek, de én arra volnék a kiváncsi, hogy a kisebb pocak, (nem a nagy sörhas :> ), lehet-e izgató valakinek mint pl. a kocka?

Én pl 183cm / 78 -82 kg vagyok, régen sportoltam sokat :)

És az Én bnőm pl mondogatja, hogy igeen, szeretem a hasadat, imádom (és simogatja is nagy élvezettel :> )

De azt nemtudom, hogy izgatja -e ?


KÉRDÉS : Lehet olyan izgató egy szép pocak mint egy kockás, edzett, izmos has?


2008. márc. 11. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pl a nagy sörhas nem naon jön be.A kisebb már annál jobban izgatóbb lehet,Akocka hasról nem is beszélve...:D Sok sikert puszi. 20éves csajszi
2008. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
a has az utolsó dolgok közt van, ami érdekel egy pasiban, de ha választani kell, akkor inkább kocka:P de tényleg tökmindegy, ha a lelked olyan:D
2008. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

értelek, de mégis a külsőre indulsz be először, hogy megkívánod, de természetesen összefügg a lelki kapcso

lat, ha szereted jobban "elfogadod".

2008. márc. 11. 21:14
 4/14 anonim válasza:
Szerintem igen!Régebben azt gondoltam,hogy csak a kocka has az izgató,de rá kellett jönnöm,hogy a kis pocak sokkal szexibb!:D De sztem is attól függ, hogy a lány szerelmes-e,mert ha igen, akkor minden izgatja,ami a fiúhoz tartozik!
2008. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Van, aki a macis típusra bukik, neki bejön a nagy poci, de ez elég ritka.

Nekem személyszerint jobban tetszik egy pici(!!!!!!) poci, mint ha az összes kocka látszik. Persze az is nagyon izgató... :)De ezzel a legtöbben sztem így vannak.

A soványság az, ami nem jön be.

2008. márc. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem kifejezetten taszit a nagyon kigyurt kocka has. Kedvesemnek van egy pici pocija ami folyton valtoztatja a nagysagat attol fuggoen, hogy mennyit evett...Imadom, hogy szoros - en pl.kifejezetten nem kedvelem a szortelen ferfiakat egyszeruen nem ferfias.

Van egy nagyon kedves baratom, akit imadnak a nok - nekem igazabol sosem jott be ezert vagyok kepes valoszinu relativan nyilatkozni a koldoke alatt nott igencsak szexulais fantaziat megmozgato "premcsikrol" ...

Szoval sokminden lehet szexi.

De engem meg sosem izgatott fel egy "has". Inkabb egy formas popsi, vagy a termeszet altal szepen megformalt szaj...De ugy altalaban a ferfias fellepes.

2008. márc. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Páromnak is van egy pici pocija,és imádom.No nem a pociért választottam,de egyszerűen így jó ah van.Nem szeretem az izmos kocka hasat,tőlem annyira távol áll.Évekig atléta voltam,és láttam annyit,hogy egy életre elegem lett belőle.:)No a macis alkatot azért én sem szeretem,de soha nem is volt olyan barátom,akit könnyebb lett volna átugrani,mint megkerülni.
2008. márc. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az én párom pl. az én nagyobbacska baromi szőrös pocakomat szereti.
2008. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Szerintem nem a has az ami izgat!

Inkább, ahogy rám néz, ahogy sóhajtozik, hogy szenvedélyes, hogy hozzám simul meztelenül....

Na látod már maga a gondolat is beindít és nem a hasán jár az eszem...

Szóval hidd el ezek apróságok, az összhatás a fontos meg hogy ráérezzetek egymásra!

2008. márc. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ma már a legtöbb nőt az agyongyúrt tipikus kockahas nem izgatja.
2008. márc. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!