Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Felállt neki? Mert keményebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felállt neki? Mert keményebb volt, de nagyon kicsinek éreztem.

Figyelt kérdés
Nem igazán tudom megfogalmazni.A barátomnál voltam este.nem rég vallottuk be egymásnak,hogy szerelmesek vagyunk a másikba.Minden tökéletes.A hasán volt a kezem, de a tenyeremmel a péniszéhez értem.Rajta volt a kezem félig.Éreztem, hogy kemény,mintha a makkja lett volna,de körülbelül olyan vastagnak éreztem mint a hüvelykujjam.Talán kicsivel nagyobb.Még csóknál tartunk,most kezd majd komolyabbra fordulni a kapcsolatunk.Csak is azért kérdezem ezt meg meg nem tudom, hogy nyugalmi állapotban volt e ekkora neki, vagy nem.17 évesek vagyunk,ő az első komoly kapcsolatom,nem vagyok felelőtlen,tudatlan ezen téren, de ezt nem tudom/értem.Köszönöm!
2009. ápr. 24. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem láttad teljes egészében álló helyzetben, addig kár ezen agyalni... :D
2009. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Mennyire kemény ernyedt állapotban?

Még sosem fogtam meg senkiét,ezért nem tudom, hogy amit éreztem, az felizgult állapotban volt-e!

Mert ennyire kicsi nem lehet szerintem,mikor fel van izgulva.Nem tudom, oda nyúljak-e neki.Mert ha tényleg ilyen,mikor feláll neki,nem szeretném zavarba,kényelmetlen helyzetbe hozni.Engem nem zavarna,de tudom, hogy őt igen, ezért tartok ettől.

2009. ápr. 24. 22:21
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Ernyedt állapotban nem kemény egyáltalán. De az is lehet, hogy csak félig állt fel neki, vagy te érezted rosszul...
2009. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Boxerban nagyon könnyen fel tud venni olyan pozíciót az ember szerszáma, hogy csak alig érződjön.
2009. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
amikor alszik a sárkány mint 1 puhább szivacs puha
2009. ápr. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
dugdbe a kezed a nacijába amikor csókoloztok :P
2009. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jah az utolsó jól mondja és vigyorogj de huncutan.Picinek szerintem nem érezheted a péniszét. legalábbis én még nem találkoztam picivel amin lehet röhögni. nagyon ritka a vicces kuki 17évesen.ahogy tudom férfiak 35%ának van 18 vagy annál nagyobb 55%nak 18 alatt de 10 felett és a maradék 10 %nak van pici de az is nagyobb mint 7centi.( de még azzal is el lehet érni orgazmust egy nőnél)
2009. ápr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy vagy nem állt fel neki teljesen, vagy nem érezted. Ha legközelebb csináljátok, arra vigyázz, hogy ne siettess semmit, ha azonnal a gatyájába nyúlsz, lehet hogy megijed. Csak szépen lassan, semmit nem kell elkapkodni, csináljátok ami jól esik, a lényeg a spontaneitás. Csókolózzatok, simogassátok egymást. Aztán ha már tényleg úgy érzed, hogy meg akarod fogni, akkor nyúlj be, és minden kiderül :)
2009. ápr. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha zavarban van, előfordul, hogy feláll neki, de nem egészen. Velem is volt ilyen eleinte. Mellesleg, ha rajta van a boxer meg a gatya is, akkor olyan "pózt" is fel tud venni, amiben kisebbnek tűnik. Ha kicsi is lenne, azzal még ráérsz foglalkozni. De nem hiszem, hogy kicsi lenne... szóval csak hajrá :)
2009. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
mint a hüvelykujjad?????? :D akár nyugalmi állapotban akár így akár úgy egy hüvelykujj nagyságú vagy átmérőjű péniszKE elég cinkes! Csak ne nevesd ki! Láttam múltkor pénisznagyobbítót! Ha gondolod! De ne aggódj fájni nem fog az tuti! Szemétség ilyet írni de ne haragudj nem bírtam ki! Ja és lány vagyok mellesleg (és ahogy az ilyen eseteket elnézem hála Istennek)
2009. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!