Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Ha együtt alszok barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt alszok barátnőmmel szex téren hogyan kezdeményezzek? Vagy megvárjam míg ő kezdeményez?

Figyelt kérdés
Szex téren mindig bajba vagyok a bnőmmel. Legtöbbször én kezdeményezek, én kezdem el csókolgatni nyakát stb. De most ugy vránék arra hogy ő támadjon le. Mit csináljak pontosan?
2009. ápr. 24. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

A szokásosat. Öleld át, csókold meg (jó hosszan) - majd simogasd.

Miért várnál arra, hogy ő rohanjon le? Lányoknak ez nem igazán a természete.

2009. ápr. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én azt javaslom amit én szoktam tenni ilyenkor. belenézek a szemébe és azt mondom " most olyat mutatok amit eddig még soha" ilyenkor már mosolyog és csinálja amit szoktunk. Részesitem egy erotikus masszázsban ( aranykezeim vannak szerinte) ellazítom teljesen és és mivel izgató helyeken is masszirozom (belső combok,popsi, Nyak ,mell stb...) mikor abbahagyom általában már alig várja hogy rámmásszon. Jó ez igy hidd el. ha gondolod mesélek pár dolgot az erotikus masszázsrol csak irj PM-et
2009. ápr. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mi az a PM? :D
2009. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja rájöttem privát e-mail :D
2009. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!